Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 201672
- A feladat létrehozva: 02 jún. 11:04-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 207 ** **Nem ellenőrzött
- forst******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Albertirsán egy 2 fő részére alkalmas biológiai szennyvíztisztító rendszer beépítésének munkadíja általában 250 000–400 000 forint körül mozog. Az ár főként a telepítés bonyolultságától, a terepviszonyoktól és a szükséges előkészítő munkáktól függ. Egy ilyen rendszer telepítése általában 1-2 napot vesz igénybe két szakember részvételével. Ha az árakat nézzük, akkor a teljes rendszer munkadíja tehát 250-400 ezer forint között alakul, ami nagyjából 125 000-200 000 forint személyenként. Ez az összeg kizárólag a szerelési munkát tartalmazza, az anyagokat és engedélyeket nem. Érdemes előzetesen helyszíni felmérést kérni, mert a talajviszonyok vagy a meglévő infrastruktúra jelentősen befolyásolhatják az árakat és a szükséges időt. Így pontosabb árajánlatot lehet adni a konkrét körülmények alapján.
További feladatok ebben a kategóriában
- 8372, Cserszegtomaj
- 6 szakember válaszolt
Vízóra akna felújítására (vízelzáróvá alakítására) keresek szakembert. A jelenlegi akna mérete megfelelő, falai betonozottak. Az alját kell lebetonozni, ill. a nyílást kiszélesíteni és új fedlapot beépíteni.
- 9082, 6, Park u., Nyúl
- 1 szakember válaszolt
A hazi vizmünek 5 csatlakozoja van . Harom öntözöcsövet rakötni. Mpüködökepesen atadni.
- 2800, Sárberki ltp., Tatabánya
- 6 szakember válaszolt
Egy normál méretű kádom újrafestését szeretném megcsináltatni. A kádat korábban már festették, nagyjából 5-6 éve, most ehhez keresek szakembert. Nincs különleges szín- vagy felületigényem, egyszerű felújítást szeretnék. Tatabányán, a Sárberki ltp.-n lenne szükség a megoldásra. Az ár érdekel, és több ajánlat alapján szeretnék dönteni.
- Kaposvár
- 0 szakember válaszolt
13 darab lemezradiátor tisztítására keresek szakembert Kaposváron. Rugalmas időpontban tudom fogadni a feladat elvégzését. Fontos számomra, hogy a fűtésrendszer hatékonyabban működjön a tisztítás után. Az ajánlatokat szeretném összehasonlítani a végleges döntés előtt.
- 1039, Berzsenyi Dániel u., Budapest
- 8 szakember válaszolt
Vízvezetékre főcsapot kellene rakni, illetve fürdőszobába a kiállásokat megcsinálni. Számlaképes szakembert keresek, aki tud cégnek számlázni. Ajánlataikkal kizárólag telefonon szíveskedjenek keresni 10 és 18 óra között.
- Debrecen
- 3 szakember válaszolt
Hagyományos kádomhoz szeretnék egyszerű fürdőkádajtót beépíttetni. A megfelelő típusról és méretről a szakember tanácsát kérem, mert nincs még konkrét elképzelésem. A feladat Debrecenben lenne, és a következő hetekben szeretném megoldani. Fontos számomra a gyors, de igényes kivitelezés.
- 1204, Budapest
- 8 szakember válaszolt
Emeletén 4 körös osztó gyűjtő Szerelés csofektetes föld szintén 5körôs osztó gyűjtő Szerelés csőfektetès
- 6000, Liszt Ferenc u., Kecskemét
- 5 szakember válaszolt
A csaptelepben lévő szigetelések szivárognak, ezért szükségem van egy vízvezeték-szerelőre. A helyszín Kecskemét, Hunyadiváros, Liszt Ferenc utca. Sürgős a dolog, és szeretném, ha a következő napokban megoldódna. Standard minőségű vagy prémium kivitelezés is érdekel, és több árajánlatot is szeretnék látni.

