Magánnyomozó
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 206923
- A feladat létrehozva: 04 júl. 04:59-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- brigit*******@f*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
2 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Pápán egy magánnyomozó által végzett céginformációs és egyéb dokumentumbizonyítvány beszerzése általában 30 000–60 000 forint közötti munkadíjjal jár. Az ár attól függ, hogy milyen részletes információkat kell feltárni, illetve hogy mennyi időt vesz igénybe a dokumentumok ellenőrzése és feldolgozása. Átlagosan egy ilyen megbízás 2–4 órát vesz igénybe, és a díj alapvetően az óradíj, ami 15 000–20 000 forint között mozog. Ha például többféle dokumentumot kell vizsgálni vagy komplexebb háttérellenőrzést végezni, az ár a felső határ felé közelít. Ha csak egy egyszerű cégadat lekérdezésről van szó, akkor a költség inkább az alsó tartományban marad. Így például egy dokumentumbizonyítvány beszerzése 30 000–40 000 forint körül várható, míg komplexebb céginformációk esetén akár 60 000 forintig is emelkedhet a díj.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2030, Érd
- 0 szakember válaszolt
közeli hozzátartozó megfigyelése; legfőképp reggeli és esti órák. Lényeges, hogy kik járnak hozzá...
- Szeged
- 0 szakember válaszolt
egy pár kérdést szeretnénk feltelni hazugságvizsgáló előtt
- 5300, Karcag
- 2 szakember válaszolt
Gyerekelhelyezesi perben a volt párom illegális piával foglalkozik es érdekel h droggal kapcsolatos vagy használ e
- Győr
- 1 szakember válaszolt
Szeptembertől szeretnék megfigyelést kérni az iskolában, mert szeretném megtudni, hogyan bánnak a kisfiammal. A megfigyelésre csak tanítási időben, 8 és 13 óra között lenne szükség. A helyszín Győr. Gazdaságos megoldást keresek, mert szeretném összehasonlítani az ajánlatokat, mielőtt döntök.
- Budapest
- 5 szakember válaszolt
Párkapcsolati ügyben szeretnék magánnyomozót megbízni, mert hűtlenség gyanúja merült fel. A férjem Tata környékén él, de naponta Budapestre jár, és sokszor többször is autót cserél, ezért mozgásban nehéz követni. Olyan megoldás érdekel, ami alap és részletesebb megfigyelést is tud nyújtani, hogy legyen választási lehetőségem. A feladatot egy héten belül szeretném elindítani.
- 6120, 54, Zrínyi Miklós u., Kiskunmajsa
- 4 szakember válaszolt
A lányomat szeretném felkutatni, akit már 8 éve nem láttam. A legutóbbi információk szerint Kiskunmajsán élhetett, az Iparhegyi utcában. Szeretném megtudni, hogy mi lehet vele, hogyan néz ki most, és hogyan tudnánk újra kapcsolatba lépni egymással. Diszkrét, tiszteletteljes segítséget keresek, mert a családunk számára ez nagyon fontos ügy.
- 1174, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Szomszéd megfigyelése, zárt kertben mini kamerával vagy bárhogyan
- 9176, Mecsér
- 2 szakember válaszolt
Megtudni két illetô autòjának rendszámát és megtudni hol dolgoznak.

