Wikipedia bejegyzés létrehozása

5 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 946 megtekintés Online marketing, keresőoptimalizálás, Facebook, Instagram
2216
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2020 szeptember 05, 08:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
5 000 Ft

Feladat leírása

Létre kell hozni egy wikipedia cikket a Qjob.hu webszolgáltatásról - Qjob (weblap) címmel. Fontos, hogy legyen az oldalnak egy céges infoboxa. https://ahrefs.com/blog/how-to-create-a-wikipedia-page/ küldünk egy általános iránymutatót is, hogy az apróságokra is odafigyeljen, tekintettel, hogy az előfő wikipedia cikkünket elsősorban nevezetesség hiánya miatt törölték. A szöveges részt és a hivatkozásokat biztosítjuk, természetesen ha kell bármilyen kiegészítő szöveg, információ akkor igény szerint azt is pótoljuk. Elsősorban olyanok jelentkezzenek, akik rendelkeznek tapasztalattal/referenciával wikipedia cikkek létrehozásában, szerkesztésében. Kritériumok webes tartalomhoz A webes tartalom akkor nevezetes, ha megfelel a következő kritériumok egyikének: A tartalomról több publikáció is készült, amelyeknek a forrása magától az oldaltól független. Kivéve: A médiában megjelenő sajtóközlemények és reklámok.[2] Jelentéktelen tudósítások, például csak a címet, indítási időpontot és rövid leírást tartalmazó újságcikk, vagy leírás webes könyvtárakban, linkgyűjteményekben. A követelmény tartalmazza a megbízható forrásokat, mint újságcikkek, könyvek, dokumentumfilmek és piackutató cégek jelentései.[3] A honlap elnyert egy ismert és független díjat.[4] A tartalmat olyan oldalon jelentették meg, ami közismert és független az alkotóktól, ami lehet egy online újság, egy internetes kiadó vagy műsorszóró. A szócikknek tartalmaznia kell bizonyítékot a fenti követelmények legalább egyikének való megfelelésre, ez lehet a szövegben vagy a hivatkozások, források fejezetben. Ha egy honlap nevezetes, attól még nem feltétlenül nevezetes minden része (fórumok, cikkek, mellékletek), így nem biztos, hogy külön cikket érdemelnek.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.
Ajánlatkérés
Éva F.
Kocsma hirdetése
1051, Budapest
Lajos
A kérdés, hogy mennyit kellene szánni a Facebook hirdetésre (kb. 30 mp), ahhoz hogy a táplálékkiegészítő piacon kollagén kategóriában az adott cég piaci része…
6723, Szeged
Laura
Állateledel és felszerelés webshopnak szeretnék olyan Google hirdetést a közeljövőben olyat amilyet a konkurencia nem tud lenyomkodni illetve a botok sem
2151, Fót
Szabolcs