Turbó diétáról szóló SEO-optimalizált blogcikk írása

12 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 966 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
2360
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat befejezésének határideje:
2020 szeptember 28, 13:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
12 000 Ft

Feladat leírása

Szövegítót keresünk, aki egy fantáziacimmel blog cikket ír diétákról. Javasolt cím: Hétvégi turbódiéta: szabályok és receptek a Qjob dietológusátó. A szövegíró javasolhat saját cikk megnevezést. A cikket a Qjob.hu blogján használt stílusban kell megírni. Tartalmaznia kell címet, alcímet, magát a szöveget, mely legalább 4000 leütést tartalmazzon. Rendelkeznie kell bekezdésekkel és jót tagolt legyen logikailag is és stilisztikailag is. Tartalmas legyen, adjon értékes tanácsokat az olvasóknak, egyes szám első személyétől tartalmazzon történetet - Qjob.hu-n regisztrált szakemberként. Jellemezzen 1-2 feladatot, amit a szóban forgó témáról az oldalon keresztül végzett. SEO optimalizált szöveg legyen. Alap kulcsszó: turbó diéta Az alap kulcsszó gyakorisága a szövegben ne legyen kevesebb mint 8 alkalom: cím, első és utolsó bekezdésben kötelező. További kulcsszavak, melyek 1-2 alkalommal jelenjenek meg: - turbó diéta ár (javasolt, hogy tartalmazzon egy akár 3-5 tételből álló árjegyzéket is) - turbó diéta elkezdése - turbó diéta vélemények

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Ajánlatkérés
Magyari Csilla
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.