ID 24301

Női modell kreatív fényképezéshez

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 35 000 Ft
  • Online

Feladat információi

Egy EU-s fotós azt tervezi, hogy ellátogat Magyarországra, és modellt keres Budapesten vagy valamelyik nagyvárosban. divat, fehérnemű, kreatív fotó virágokkal, body art, gyümölcsökkel. Nyitott vagyok az ötletek megvitatására. Kezdő modellek is jelentkezhetnek, és tudok segíteni portfóliójuk bővítésében. 3 óra forgatás, 80EUR egyenértékű Időpont egyeztetés alatt, március vagy később.

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat befejezésének határideje: 04 márc. 2023, 17:47

A feladat részletei

  • 24301
  • A feladat létrehozva: 03 feb. 17:48-kor
  • Frissítve: 2 éve

Feladat létrehozója

Photography
  • +36 70 717 ** **
    Nem ellenőrzött
  • melon.sm********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

18. szülinapra rendezvényszervezőt keresek
  • Szolnok
  • 1 szakember válaszolt

Üdv! Lányom 18. szülinapjára szeretnénk egy meglepi bulit, szűk családi körben ( max.10 fő) Olyan helyre gondoltam, hogy lehessen étkezni (ebéd)

Esküvőszervezőt keresek
  • 7 szakember válaszolt

Szeretnénk Budapest közelében akár Pest megyében, egy 30 fős vendéggel, lehetőleg kastélyban vagy kastélyszerű helyszínen, ha megoldható a vendégeknek szállással vagy a közelben szállaslehetőséggel, ha lehet egy szép kertben tartva, rossz idő esetén sátor vagy beltéri lehetőséggel. 2024 május vagy júniusára gondoltunk pontos dátum az ártól és szabad időponttol függhetnek. Kék dekorációval, csak polgári esküvő lenne anyakönyvezetővel, templomit nem szeretnénk. Maximum 1 millió forint összegig gondolkoztunk mindennel együtt (kivéve ruhák), ha olcsóbb nem baj :) Köszönjük előre is a válaszokat Szép napot

Esküvői Torta
  • 1221, Anna u, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Szeretnék érdeklődni egy 65 szeletes esküvői torta áráról , az alábbi ízekkek: Eszterházy, csokoládé, gyümölcsös ízesítéssel.

Esküvőre Dj-t keresek
  • 2890, Tata
  • 5 szakember válaszolt

Esküvői DJ-t keresek egy 80 fős esküvőre. Fénytechnikaval, Füstgéppel, Photobox-szal. Kérem vegye fel velem a kapcsolatot.

Bòhòc
  • 3334, Szajla
  • 0 szakember válaszolt

Jònapot holnapi nap folyamàn szeretnèk egy bohòcot bèrelni 1 vagy 2 òràra fiam szülinapjàra szajla települèsre egertöl 28 km re

Szülinapi tortát szeretnék rendelni
  • 8000, 15, Koppány u., Szfvár
  • 0 szakember válaszolt

Szia! Lányom és párom részére szeretnék 8 szeletes szülinapi tortát rendelni. Max 5000 Ft / torta. Üdv Tamás

Esküvőszervezésre árajánlatot kérek
  • 8 szakember válaszolt

Sziasztok! Pàrommal szeretnénk egy kisebb, intimebb koranyári esküvőt tartani, 50, max 100 fővel, letisztultabban, polgári és kisebb egyházi ceremoniával, vagy pedig lelkészi szertartással kiegészített lagzival.

Cukrászt keres
  • 2800, 42, Réti u., Tatabánya
  • 0 szakember válaszolt

Kisfiam 3. születésnapjára szeretnénk autó formájú tortát. Nem kell túl nagy legyen, és lehetőleg költséghatékony, kb max 10e Ft, ha ez reális. tatabánya Dózsakertben vagyunk, ****.**.**-re szeretnénk.

DJ
  • 4030, 5, Kalocsa utca, Debrecen
  • 2 szakember válaszolt

A Hajdú Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetségének PR koordinátora vagyok és idén február 18.án rendezzük meg az Elvarázsolt Ében II. Megyei Diákbálunkat amelyre DJ-t keresünk

Születésnapi bohóc
  • 3334, Szajla
  • 0 szakember válaszolt

Gyermekem születésnapjára szeretnék egy bohócot felbérelni. Kérem, telefonon hívjanak!

Esküvő szervezőre van szükségem
  • Budapest
  • 11 szakember válaszolt

Minden is... 😅 Helyszín, catering, zene, dekor, fotós, vőfély, forgatókönyv... Tapasztalat hiányában minden megbeszélés tárgya.

Őszinte véleményírás az oldalon végzett munkáról
  • 6 szakember válaszolt

App store/Play Áruház/Fb Részletek a privát üzenetekben. Üdv, Anasztázia