Sajtóközlemény készítés

7 500 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 992 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
2535
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
7 500 Ft

Feladat leírása

Kb. 2500 leütésből álló sajtóközlemény megírása, mely arról szól hogy a DEKRA Akademie felnőttképző központ és a Qjob.hu szakemberkereső szakmai partnerséget között, mely keretében a DEKRA okleveles diákok már a tanulmányok során gyakorlati tapasztalatot szerezhetnek a munka világában alkalmi feladatok teljesítésével. Továbbá a Qjob.hu felületét használó megrendelők egy plusz biztonságot kapnak azzal, hogy egy nemzetközileg elismert tanúsítvánnyal rendelkező szakemberek is bekerülnek a rendszerbe (egy külön kitűzővel jelölve) és ez hozzáadott szaktudást is jelent. E mellett kiemelni a szakterületeket (háztartási gépszerelés, villanyszerelés stb.). Pár szót a DEKRAról és a Qjobról (akár 40% is megtakaríthat a piaci árazáshoz képest, ellenőrzött szakemberek, gyors megoldás.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
Ajánlatkérés
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.
Blog
1118, Budapest
Mate
PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.
Éva F.
Kocsma hirdetése
1051, Budapest
Lajos