Telefonos asszisztens

300 000 Ft
Nem elérhető feladatok Megjelent: egy éve 527 megtekintés Telemarketing
28003
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2023 március 27, 10:30
Feladat befejezésének határideje:
2027 október 17, 03:55
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
300 000 Ft

Feladat leírása

Érdeklődöket megszűrni, hogy mit szeretnének pontosan.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
hr toborzás ,cv szürés,telefonálás időpontkérés
1047, Budapest
100 000 Ft
ildikó
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Ajánlatkérés
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.