Vállalkozási profilok értékelése, pár szóban.

1 500 Ft
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 214 megtekintés Internetes kutatás, adatgyűjtés
31826
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
1 500 Ft

Feladat leírása

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
hr toborzás ,cv szürés,telefonálás időpontkérés
1047, Budapest
100 000 Ft
ildikó
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Ajánlatkérés
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.