Fürdő és WC burkolása, konyha, előszoba és étkező járólapozása
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 02 aug. 2021, 07:23
A feladat részletei
- 4235
- A feladat létrehozva: 17 jún. 07:25-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- zoli****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest, Badacsonyi út, 1213 Magyarország
- 9 szakember válaszolt
Családiház, 2 db erkély (kb. 20 m2) metlachi burkolatának bontása, szigetelés készítése, új burkolat elkészítése.A két erkély egymás felett, a ház első-, és második szintjén van. A jelenlegi metlachi burkolat cement ragasztású, a széleken felfagyott. A megfelelő lejtések beállítása, és a széleken vízvezető lemez beépítése szükséges. Az új burkolatot szakszerű, tartós, fagyálló minőségben kérjük elkészíteni.
- Pomáz, 2013 Magyarország
- 13 szakember válaszolt
A képeken látható, már meglévő kerítést szeretném megelni 30-50cmel (2sor zsalukő), hálózni, újraszínezni és a léceket lecserélni. Úszokapu elektromos kiállása már kész, motorikus szerkezet telepítése még szükséges.
- Budapest, Fogarasi út, 1141 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Ázás a fürdőszoba felől.
- Budapest, XV. kerület, Magyarország
- 3 szakember válaszolt
Kád a kádbant szeretnék .Régibe újat tenni. Kérnék szépen ajánlatokat árra vonatkozóan-munkadíj ,felmérés ,és ,hogy készítette-e már ilyet ? Az időpont mindegy megbeszélés ,de kért vmit ,így írtam valamit .
- Gyékényes, A szektor, 8851 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Tetőfelújítás ( egy része zsindelytető, egy része ( 140 m2 hullámpala ) lemezcserép tető elkészítése.
- Miskolc, Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Cégünk részére kb. 1500m2 homlokzat felület festése állványozással. Kiegészítő munka a képen látható bástya szerű kiálló elemek eltávolítása egyenesre vágása. Ytong+szigetelés az anyaga majd a bádogozás pótlása.
- Budapest, Igló u., 1039 Magyarország
- 5 szakember válaszolt
Beázás megszüntetése. A beázás fölött aszfalt zsindelyes tető van. Nem tudom mekkora felületen kell javítani. A beázás közvetlenül a fal mellett van kb 5m hosszan. A falon kívül és a falon belül is nedvesedés van helyenként. Maga a zsindelyes tető rész összesen kb 16m2. A zsindelyes tetőrészre az első emeleti erkélyről lehet felmászni létra segítségével. A szindelyes tetőrész enyhén lejtős. A költségkeretet csak becsültem. Lehet, hogy kisebb javítás is elég, talán nagyobb javítás kell.
- Kaposvár, Tallián Gyula u, 7400 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Hullám pala bontása, léc és csatorna bontás. Ereszlemez felrakása fólia térítés lécezés. Eresz Fésű szellőző szalag felrakása doboz Párkány burkolása. Csatorna kampók eresz csatorna felrakása. Cserepeslemez felrakása rögzítése szegélyek felrakása. 48 m2 tetőn hullám pala van, fél nyeregtető. Erre szeretnék cserepes lemezt rakatni.
- 0 szakember válaszolt
Szép napot pazsák istván , közel 4 éve, 2017 óta foglalkozunk lakások, házak felújításával.épitésével könyüszerkezetes házak épitésével Minden kivitelezési munkához saját szerszámmal és nagy tapasztalattal rendelkezünk, mi fejér megye adony Minden feladatot gyorsan és a legjobb minőségben kivitelezünk.kivitelezésel foglalkozunk Egyéb villanyszerelés Vízi-csatorna közműépítés Melegburkolás és parkettázás Egyéb épület-, ipari takarítás m.n.s. Térburkolás Hidegburkolá Egyéb m.n.s. épületgépészeti szerelés Saját gyártású faépület helyszíni összeszerelése, felállítása kulcsra kész állapotban Szennyvízcsatorna-, vízvezetékszerelés Hang- és hőszigetelés Kőművesmunka Épület építési beruházás szervezése Lakó- és nem lakóépület kivitelezése
- Szurdokpüspöki, 3064 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
160nm2, amerikai konyha-nappali, 3-4 szoba, mosó konyha, tároló helység, 2 kocsibeállós garazs
- Balatonföldvár, 8623 Magyarország
- 4 szakember válaszolt
30 nm-es szoba aljzatbetonozása