Marketing , reklám , hirdetés

Ajánlatkérés
Zsigmond
Zsigmond V.
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 8 hónapja 250 megtekintés Honlapkarbantartás
46497
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Oldalunk már van,fizettünk is a reklámok ért de nem nagy sikerrel, ugyanis egyszer sem szólalt meg a telefon a srác aki csinálta mindig csak azzal érvelt , hogy nagyon jó a megkeresés , nagyon jó a nézettség de semmi!ezt kellene kiküszöbölni.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron