ID 46507

Led tv háttérvilágítás javítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • Online

Feladat információi

LG 54 tv. A kép eltűnt, viszont hang van.

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Szakembernél

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 46507
  • A feladat létrehozva: 18 nov. 09:27-kor
  • Frissítve: 2 éve

Feladat létrehozója

Káldy János
  • +36 20 439 ** **
    Nem ellenőrzött
  • jdrk****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Televízió javítás
  • Nagysándor József u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Panasonic tévé pár másodpercre bekapcsol, de utána kikapcsol és az üzemmod lámpa csak lassan lassan villog.

Led tv törött kijelző javítás
  • 0 szakember válaszolt

Képernyő megnyomódott KB 50 kg és Több mint 1, 40m hos 80 vagy 90 cm magas.ha jo áron megcsinálod elviszem bárhova

Led tv háttérvilágítás javítás
  • 0 szakember válaszolt

Szeretnék kicsrélni egy balos ledsort Samsung ue40es6100 tv-ben nem találtam hozzá alkatrészt

Led tv törött kijelző javítás
  • 0 szakember válaszolt

Törött képernyő javitása

Tv pixelhiba javítás
  • 8638, Balatonlelle
  • 0 szakember válaszolt

Samsung QE65Q96TDTXXH típusú tv-en 6cm széles pixel hiba van (villog egy sávban ) Kérdés h javitható e és mennyibe kerül ennek javítása . Török Ferenc ***********

TV javítás
  • 0 szakember válaszolt

Samsung QE55Q60TAUXXH TV-m képernyője több helyen betört egy költöztető cég szállítása során

Tv javítás
  • 0 szakember válaszolt

LG um700PLA TV KÉPERNYŐ CSERE

Led tv törött kijelző javítás
  • 7834, 11, Kossuth u., Baksa
  • 0 szakember válaszolt

Led tv-nek berepedt a képernyője.

Led tv háttérvilágítás javítás
  • 2220, Lázár Vilmos u., Vecsés
  • 0 szakember válaszolt

LG 60 UM7100PLB SMART LED televízió készüléket 2019 év végén kaptuk. Eleinte a képernyő egy negyedén volt kékes elszíneződés, de mostanra a teljes képernyő kékes árnyalatban virít. Mi nyugdíjasok vagyunk, és hozzászoktunk, de aki bejön hozzánk mondja, hogy tiszta kék a képernyő. Most olvastam, hogy esetleg a LED világítás okozhat ilyen hibát, és hogy azt lehetséges cserélni. Ezért kérnénk, hogy anélkül, hogy nekünk kellene szállítani a TV-t, meg tudnák-e javítani a készüléket. És ez előre láthatólag minden költséggel mennyibe kerülne, és mennyi ideig lennénk TV nélkül?

Szlovákiában - Füleken vállal-e valaki TV javítást? Ha igen:
  • 986 01, 9, Záhradnícka
  • 0 szakember válaszolt

SAMSUNG QLED TV-vel rendelkezem – az eszközre vonatkozó infor-mációkat lásd a mellékletben. A tévét néhány éve vettem a losonci NAY Elektrodome-ban. Már több napja tapasztalom a következő problémát: a távirányítóval való bekapcsolásakor a készülék egy rövid hangjelzést ad, de nem indul be a készülék, majd a képernyő kikapcsol. Ez egy ideig ismétlődik (2 perc - fél óra), mielőtt rendesen elindul a softvér és a TV működik. Több lehetőséget is kipróbáltam, de sikertelenül: pl. 30 mp-re kihúztam az csatlakazóból az elektromos kábelt, vagy minden más készülék kábeleit húztam ki a csatlakozóból, frissítettem az SW-t. Persze semmi sem segített.

Tv szerelés Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Egyszercsak nem kapcsolt be este ment reggel nem.Egyszer volt màr ijen tekercs bajt mondták.Régebbi lapos tv

Led tv javítás
  • 4567, 9, József Attila u., Gemzse
  • 0 szakember válaszolt

Samsung 32 colos led tv jobboldalon fekete csík van javítható e készülék valaki tudja javítani? A készüléket Nyíregyházára eltudom szállitani