Fotószerkesztés

Ajánlatkérés
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 2 hónapja 92 megtekintés Illusztrációk, festészet, graffiti
58115
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában
Feladat kezdésének időpontja:
2024 március 01, 07:25
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Termék tervezéshez keresünk nagy tapasztalattal rendelkező kollégát, egy termék különböző nézetekből való megvalósításához. A kiinduláshoz biztosítunk a termèkről képet egy nézetből és szükségünk lenne valakire, aki meg tudja valósítani az oldal, elöl, hátul és felülnézetét. Szoftwer tekintetében nem ragaszkodunk a Photoshop-hoz, lehet Procreate vagy más képszerkesztő program is. A lényeg, hogy árnyékokkal és tükröződésekkel ellátott képeket szeretnénk. Amennyiben jártas vagy a témában és szívesen dolgoznál egy kreatív projekten, mutass nekünk referenciát a korábbi munkáidról.

Hasonló feladatok

Design
Zenekari évfordulóhoz 2 féle plakáthoz, citylight-hoz és buszon való hírdetéshez (dekoráció a busz oldalán) szükséges nyomdai anyagok, valamint a plakát Faceb…
2800, Tatabánya
Krisztián
Design
Weboldal Készitése rövid időn belül
április 21, 15:35 — április 25, 20:35
1 000 Ft
Alex D.
Design
a ház kinèzetèt
2458, Kulcs
1 000 000 Ft
bekka
Design
45 m2-es üres lakás megtervezése kivitelése
1131, Budapest
Gina
Design
HSZ lashes
2898, Kocs
20 000 Ft
Szilvia