Weboldalam működőképességre alkalmas formába hozni. Tárhely van. Domain van. Levelező protokoll van. Lényegen a részletekről egész kellene. Elakadtam egy ponton.

20 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 725 megtekintés Honlapkarbantartás
708
Szolgáltatás helyszíne
Címhez kötött
Cím
  • Budapest, Ady Endre út, Magyarország
Feladat kezdésének időpontja:
2020 április 17, 15:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
20 000 Ft

Feladat leírása

Tehát van szolgáltatói bérelt 3 GB tárhely, plusz ingyenes WordPress és WordPress.org honlapom, amit előbbire fel kell tölteni. Előtte azonban a kijavítani, mert messze tökéletes. Profil: modern, spirituális, de tudományos megközelítéssel, nem hókusz-pókusz...! A honlap egyszerű, előlap, bejegyzések, írásainak, idézetek, utalások (max.15., ezeket megírtam HTLM formában. Blogok (, plugin van), Értékelő és időpont egyeztető űrlap. Online működési felület is, Skype pl., PayPal már van, beépítendő. SOS kellene és mivel szinte minden megvan hozzá, "eladható állapotba kell hozni", maximum **-**.*** Ft-om van rá. Online is megoldható. *********@*****.*** Köszönöm szépen előre is. Zsu Telefon: csak SMS, visszahívom!

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Rugalmas vagyok az időpontban az oldalak elkészítéséhez magánszemélyt vagy kis vállalkozót keresek mert azt tudom megfizetni, Budapesti vagy közeli személyes …
1141, 17/19, Komócsy u., Budapest
április 1, 06:00 — április 8, 06:00
Ajánlatkérés
Szigeti Zsolt
Állateledel webshop, regisztrációs vásárlás, bejelentkezéssel
2800, Tatabánya
100 000 Ft
Tifani
Szia! Egy valós Google erath-on keresztül szeretnék egy busz simulatorhoz megépítetettni egy busz útvonalat ehhez szeretnék szakit találni :)
Alpay D.
bemutatkozo honlap gallériával
1111, Budapest
50 000 Ft
ANNA
Olyan profi fejlesztőt keresek aki közreműködik egy üzleti weblap elkészítésében . Széleskörű ismerettel és tapasztalattal rendelkezik vannak referenciái ,to…
Andrea S.