Weboldalam működőképességre alkalmas formába hozni. Tárhely van. Domain van. Levelező protokoll van. Lényegen a részletekről egész kellene. Elakadtam egy ponton.

20 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 751 megtekintés Honlapkarbantartás
708
Szolgáltatás helyszíne
Címhez kötött
Cím
  • Budapest, Ady Endre út, Magyarország
Feladat kezdésének időpontja:
2020 április 17, 15:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
20 000 Ft

Feladat leírása

Tehát van szolgáltatói bérelt 3 GB tárhely, plusz ingyenes WordPress és WordPress.org honlapom, amit előbbire fel kell tölteni. Előtte azonban a kijavítani, mert messze tökéletes. Profil: modern, spirituális, de tudományos megközelítéssel, nem hókusz-pókusz...! A honlap egyszerű, előlap, bejegyzések, írásainak, idézetek, utalások (max.15., ezeket megírtam HTLM formában. Blogok (, plugin van), Értékelő és időpont egyeztető űrlap. Online működési felület is, Skype pl., PayPal már van, beépítendő. SOS kellene és mivel szinte minden megvan hozzá, "eladható állapotba kell hozni", maximum **-**.*** Ft-om van rá. Online is megoldható. *********@*****.*** Köszönöm szépen előre is. Zsu Telefon: csak SMS, visszahívom!

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
a
9700, Szombathely
400 000 Ft
a
Weboldal módosítása szerkesztése Békéscsabán
5600, 8, Hajnal u., Csaba
30 000 Ft
Mátyás B.
Frontend fejlesztőt keresek alkalmi munkákra. Figma terv alapján kellene frontendes feladatokat megoldani. Elvárások: Git ismeret, html5 ismeret, némi JS isme…
Ajánlatkérés
Olivér J.
Sziasztok, Applikació fejlesztéshez keresek front end( gui) - phyton- kivy tapasztalattal rendelkező fejlesztőt hosszú távra. Objektum orientált illetve as…
Kezdés: július 24, 09:55
300 000 Ft
Aron