Állapotfelmérés

50 000 Ft
 Kadizsa
Kadizsa Z.
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 25 napja 31 megtekintés Műszaki ellenőrzés, tervezés
78139
Cím
  • Szabadhídvég
Feladat kezdésének időpontja:
2024 június 18, 07:14
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
50 000 Ft

Feladat leírása

Megvásárolni kívánt ház állapotfelmérése. Szabadhídvég.

Hasonló feladatok

Építkezés és felújítás
Új típusú energetikai tanúsítvány adásvételhez. 6 éves energetikai tanúsítvány van róla.
Gosztonyi Gyula u. 10
Ajánlatkérés
Szörényi Ildikó
Pályázatbenyújtáshoz van szükségem Parád, Kristály út 86. szám alatti vályogfalazatú házam kapcsán statikai szakvéleményre a Otthonfelújítási Program Lakosság…
3240, Parád
Gábor
Statikust keresnek Mohácsban egy tömbház garázsajtó kiszélesítésére és bővítésére. A munka célja, hogy a garázsajtó megfeleljen a modern követelményeknek és t…
Mohács
Energetikai tanúsítvány otthonfelújítási programhoz
2094, Nagykovácsi
Péter
A ház sarka repedt süllyedhet,a talaj is süllyedős
5051, Zagyvarékas
Valter