Villanybojler bekötése
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 8369
- A feladat létrehozva: 03 márc. 18:12-kor
- Frissítve: 4 éve
Feladat létrehozója

- +36 50 106 ** **Nem ellenőrzött
- ria****@c********.**Nem ellenőrzött
További feladatok ebben a kategóriában
- 1 szakember válaszolt
Ajánlatot kérek H tarifa ügyintézésre. H tarifa igénylés, mérőhely kialakítás, meglévő berendezések bekötése, bővítési lehetőséggel a feladat. Ajánlatokat tájékoztató jelleggel előzetes helyszíni felméréssel kérem.
- Écs
- 2 szakember válaszolt
Elektromos tűzhely bekötésére keresek szakembert. Üdv.: Oberländer Zsombor
- Füzesgyarmat
- 1 szakember válaszolt
Uj szabvány miatt kintre kell helyezni a mérőórát. Ennek akialakitasat és a villany visszahozásának papirmunkáit egy villanyszerelore szeretnem bizni
- 1136, 12, Hegedűs Gyula u., Budapest
- 4 szakember válaszolt
Kismegszakito csere 3x16A van, szeretnenk 3x25A vagy 3x32A valtani, engedelyezest is kerjuk intezni
- Levél
- 0 szakember válaszolt
Meglévő 3f földkábeles mérőhelybe szeretném igényelni a H-tarifát a klímára. Az óra helye megvan a szekrényben.
- Győr
- 7 szakember válaszolt
25 db dugalj 15 db kapcsoló új épités
- 1 szakember válaszolt
Üdvözlöm ! Miskolc Középszer u 13. szám alatti bérházi lakásnál szeretnék kérni teljesítmény bővítést 16 A-ről 32 A -re
- Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
- 24 szakember válaszolt
Szigetszentmiklóson 90 nm házban szeretnénk a villanyvezetékeket kicseréltetni, bővíteni…. 3 szoba, nappali, konyha ,fürdő, wc , közlekedő és előtér. Szobánként villanyon kívül 4 konnektor, klíma kiállás( mert későbbiekben szeretnénk), tv kábelt is falba szeretnénk eltüntetni , konyhában a villany és a konnektorokon kívűl ami még említésre méltó az hogy főző lapot,elektromos sütőt szeretnénk, és mosogató is tervbe van. Terv szerint a mosógépet pedig a spejz-be szeretnénk berakni. Kinti világítás is van. Jelenleg 3 fázis is bent van. Gyorsba ennyit tudok leírni, Erre szeretnénk kérni egy körülbelüli árajánlatot ami magába foglalja az anyag és munka díjat ha van lehetőség, a leírtak alapján. Köszönöm
- Leányfalu
- 22 szakember válaszolt
Meglévő veztékek rézre való kicserélése, valamint újonnan épült válaszfalak (ytong, gipszkarton) csövezése, dobozok, valamint a vezeték behúzása!
- Dorozsmai utca
- 19 szakember válaszolt
30 nm kis lakás belső villanyszerelésének felújjítása, újrahuzalozására. Kismegszakitó tábla kiépítése. + földszonda es foldelés+ fi relé kiépitése. 1 szoba + előszoba + minikonyha + kisfürdő éjszakai 50l bojlerrel. Mérőhely régi tipusú (nappali, éjszakai órával) . Mérőhely szabványosítást kihagynánk ha nem feltetlen szukséges.

