Bútor restaurálás Tatabányán gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Bútorrestaurátormost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bútorrestaurátor szakembert?

Ne hagyd abba a keresést, a legmegbízhatóbb szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Bútorfelújítás Tatabányán - 26 szakemberünk áll rendelkezésedre, hogy új életre keltsük bútoraid! Minőségi munka, garanciával! Ha először keresel szakembert a Qjob-on, és nem tudod, hogyan kezdj el, ne aggódj! Mondd el nekünk a problémádat, és Tatabányán és környékén található szakembereink rögtön ingyenes árajánlattal állnak rendelkezésedre, hogy mihamarabb megoldják a feladatot. Érdemes összehasonlítanod a szakemberek profilját, az értékeléseket vagy bármilyen további információt kérni tőlük, mielőtt döntesz. Válaszd ki a legjobb szakembert a listából! MINDEN DÍJMENTESEN!

4 bútorrestaurátor most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszállás.

Mate

Mate

Érdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a bútor restaurálás Tatabányán?

9700 - 18200 Ft/db

A legjobb bútorrestaurátorok Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bútorrestaurátort!

Szekrénysor, Ágyak, Komód, Étkező, Bútorajtó - Tisztán Tömörfából a Magyar Gyártótól. Elegáns klasszikus tömörfa bútorok hatalmas színválasztékkal. Tisztán - Tömörfából! Közvetlen a gyártótól. Házhoz szállítás. Komplett berendezés....

  • Bútor restaurálás

    2500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Gyors munka, gyönyörű látványterv, segítőkész hozzáállás, profi kivitelezés, remek szakember: örülök, hogy megismertem. Lakásunk minden asztalos munkáját Ő készítette! Csak ajánlani tudom!!!

Kárpitos bútor áthúzás, felújítás, kárpitozás. Teljes körű szolgáltatást biztosítunk. Ülőgarnitúra, kanapé, heverő, franciaágy, fotel áthúzás, kárpitozás, felújítás.

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Jót, s jól! - praktikusan, egyszerűen, egyénre szabottan... ezért, mi csak veletek tervezünk! : ) Köszönjük!

Hatalmas választékkal és folyamatos akciókkal várjuk. Budaörs, Építők útja 2-4. Minőségi...

    4100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Csak ajánlani tudjuk a céget, igazán professzionális munkát végeztek nálunk. Egyedileg megálmodott hálószoba bútort rendeltünk, különösen rövid határidővel, amit az ígéreteknek megfelelően tartottak is. Egy apróbb probléma felmerült a használat után 3 hónappal, amit garanciálisan ki is cseréltek. Nagy kincs ez a műhely, mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

Kárpitos munkák korrekt árakon garnitúra áthuzása 50-60 ezer ft+szövet.1 év garancia. Budapesten a szállitás oda-vissza 6000 ft. Az egész ország területén vállalunk munkát.

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon csúnyán átvert minket! Mikor kijött felmérni a munkát(külső ajtó felszerelése), bizalmat ébresztett bennünk, azt mondta meg lehet oldani.Csak szerelnie kellett volna, beszereztük az ajtót attól a cégtől akit ajánlott, direkt előtte felhivtam, jó- e a méret? Azt monta rendben, elvittükba műhelyébe.Kérte szerezzünk be kilincset is, és igérte beszerzi nekünk a zárat.Feketeleves: kiderült közben, hogy az ajtónk kisebb, nem szólt vigyük vissza cserélni időben legalább, hanem azt mondogatta majd ő "megtoldja" (?!). ELTELT 3 ÉS FEL HÉT!!!! Minden héten igérte hogy jön, aztán hazudozott össze-vissza éppen miért nem ér rá, pedig tudta hogy fontos(kisgyerek miatt, fázunk). Elegünk lett, elmentünk az ajtónkért,semmit nem csinált vele. Ennyit a becsületről, és a megbizhatóságáról.NEM AJANLOM SENKINEK!!!

Válogasson minőségi nappali bútoraink nagy választékában. Élénkítse fel velünk nappaliját. A dolo bútorok a stílust ötvözik a praktikummal és a kényelemmel, kedvező árakon. Kiváló minőség. Ingyenes szállítás. Hatalmas választék.

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Engem 6 év alatti háromszor költöztettek. Megvoltam elégedve az elvégzett munkájukkal.

Rendelj bútorrestaurátor szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorrestaurátor bútor restaurálás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Bútor restaurálás: mennyi a munkadíj Tatabányán?

Tatabányán a bútor restaurálás átlagos ára 5400 - 10100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorrestaurátorok - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bútorrestaurátort Tatabányán?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BÚTOR RESTAURÁLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk bútorrestaurátort?

Megéri egy Qjob-on regisztrált bútorrestaurátort keresned akkor, ha erre van szükséged: bútor restaurálás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi bútorrestaurátor segítségét?

Egy megbízható bútorrestaurátor a bútor restaurálás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: bútor restaurálás?

A bútor restaurálás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bútorrestaurátort bátran megbízhatsz vele.