Teljes körű családi ház villanyszerelés Tatabányán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Családi ház villanyszerelés Tatabányán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Családi ház villanyszerelés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

7 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a családi ház villanyszerelés Tatabányán?

4600 - 8700 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: erősáramú berendezések tűzvédelmi felülvizsgálata, nagy méretű csillárok felszerelése, szerelvényezés.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Túlfeszültség elleni védelem /3fázis/villanyszerelés: 85.000 Ft-tól
  • Villanyszerelés: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 1600 Ft-tól 2400 Ft-ig /kiállás

Üdv, Sándor

  • Családi ház villanyszerelés

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Meg voltam elégedve a munkájával.

Sándor
3 éve

Kedves érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: villámhárító rendszerek kiépítése, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Villanyszerelési Árlista:

  • Gyorsszervíz óradíjak Első óra: 10 000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Elektromos tűzhely bekötése: 9000 Ft /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Maximálisan kihozta a legtöbbet belőle.

Salamon
3 éve

A megoldások embere vagyok. Villanyszerelési munkáim: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, mérőhelyi áthelyezés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 800 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 10.000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 19.00 óra között .

    6200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.3

Elvégezte a kért munkát, elégedett vagyok vele! Nagyon ügyes és szakszerű volt

Attila
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő családi ház villanyszerelés Tatabányán

Gyakori kérdés

Családi ház villanyszerelés: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a családi ház villanyszerelés átlagára 4600 - 8600 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható értékeléseket?

Tatabányán a családi ház villanyszerelés szolgáltatáshoz már 20 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 16 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: családi ház villanyszerelés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: családi ház villanyszerelés?

A családi ház villanyszerelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.