Cserépkályha összerakása Tatabányán gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Kályhást könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kályhás szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb kályhásokat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 35 kályhás közül! Korrekt cserépkályha összerakása árak — 4400-8300 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Tatabányán környékén található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 kályhás most online

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

József

József

Mennyibe kerül a cserépkályha összerakása Tatabányán?

4400 - 8300 Ft/nm

A legjobb kályhások Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kályhást!

Teljes körű felújítást és karbantartást vállalunk társasházaknál, magáningatlanoknál, valamint irodáknál egyaránt. Szolgáltatásaink közé tartozik a burkolás, parkettázás, víz-, gáz-, fűtésszerelés és csatorna javítás, festés, üvegezés, gipszkartonozás, lakatos munkák, zárszerelés, asztalos munkák és villanyszerelés. Ipari alpintechnikai munkákat is elvégzünk, köztük veszélymentesítést, ereszalj festést, panelhézag és tetőszigetelést, alpintechnikai bontásokat, tisztítási munkákat. Szolgáltatásaink: Legolcsóbb hangszigetelés, Rövid határidők, Most akár 16%-ot spórolhat, Teljeskörű lakásfelújítás, Minőségi munka, korrekt ár

  • Cserépkályha összerakása

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

A termékek ellen nem volt kifogásom. Viszont amikor nem sikerült nekik a kiállítóteremben szereplő színt előállítani bunkók voltak és lekezelőek! Nem való nekik az ügyfelekkel való kapcsolattartás, pedig szerintem ebből élnek végül is... Nem ajánlom!

Tervek elkészítésén keresztül egészen a kulcsra kész állapotig vállaljuk a kivitelezést. Teljeskörű minőségi kivitelezés, referenciákkal rendelkező megbízható vállalkozótól. Egyéb szolgáltatások. Szerkezetépítés. Generálkivitelezés. Városrészek: Óbuda, Aranyhegy. Szolgáltatásaink: Egyedi Szauna Építés, Gyors kivitelezés, 12 év tapasztalattal, Ház Felújítás, Utólagos tetőszigetelés

    11600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható szakemberek a társával együtt. Minden az előre megbeszéltek szerint zajlott. Pontosan érkeztek mindig. A szobák festését nagyon szépen megcsinálták, korrekt áron. Tisztaságot hagytak maguk után. Köszönjük.

Prémium Anyagok Felhasználásával. Kedvező Árú Kivitelezéssel megvalósítjuk Elképzeléseit. Felújítaná vagy lecserélné tetőjét? Szakképzett csapatunk áll a... Egyedi Szauna Építés, Utólagos Belső Hangszigetelés, 10 éves garanciával, Tetőcsere, Építési Engedély, Belsőépítészeti tervezését

    8100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Pörgős hely, jófej melósok.

Tapasztalt, profi tetőfedő csapatunk könnyedén képes kezelni még a nehéz projekteket is. Új tetők építése, régi tetők felújítása ács és bádogos munkával. Hívjon minket most! Gyors és Precíz munkák. Tapasztalt mesteremberek. Minőségi szolgáltatások. Szauna kedvező áron, Cserépkályha, kályha, Kulcsrakész ház akár 7 hónap, Azbesztpala elszállítás, Galériák kivitelezése fémből

    6000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt módon, a megbeszélésnek megfelelően elvégezte a munkát.

Tisztelt Megrendelő Vállalunk lakások, csalàdi házak felujitását, épitèsét,minden jellegü kisebb,-nagyobb épitö ipari munkát, felújítás,-építés utáni takarítást. Szaktanácsadás. Helyszini felmérés. 30 éves munka tapasztalattal, garanciával. Szolgáltatásaink: Építkezni sokszor jobb, Állványrendszerek, Kulcsrakész ház akár 14 hónap, Ablakfelújítás garanciával, Apa-fia családi vállalat

    11800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható cég, Hajdú típusú bojlerem furcsa hangot adott, ezért kerestem meg telefonon a szerelőt, részletes felvilágosítást és másnapra időpontot kaptam. A szerelők pontosan érkeztek, gyors és korrekt mun-kát végeztek, csak ajánlani tudom másoknak is.

Üdvözlöm cégünk az alábbi munka körben vállal munkákat;festés,burkolás,bontások,takaritás,térkövezések,ut aszfaltozás, makadám utak készitése,hivjon bizalommal Házépítés, Bontás Szakszerűen, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kérje ajánlatunkat akár ma, EU Szabványos Játszótér

    10000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Hozzáértés, korrektség, megbízhatóság, ami manapság ritka a szakmában. Csak ajánlani tudom.

Rendeld meg kályhás szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kályhás cserépkályha összerakása közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Cserépkályha összerakása: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a cserépkályha összerakása átlagos ára 3000 - 5600 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kályhást Tatabányán?

Ebben a pillanatban 21 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést CSERÉPKÁLYHA ÖSSZERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek kályhást?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható kályhást keresned akkor, ha erre van szükséged: cserépkályha összerakása.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi kályhás segítségét?

Egy jó kályhás a cserépkályha összerakása mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha kályhást hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!