Égetett agyagcserép tető felújítás Tatabánya szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 26 tetőfedő közül! Korrekt égetett agyagcserép tető felújítás árak — 2200-4100 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Tatabányán közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 tetőfedő most online

György

György

erdekel.

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

János

János

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az égetett agyagcserép tető felújítás Tatabányán?

2200 - 4100 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Minőségi alapanyagok használata, tapasztalt szakemberek által. Kérjen ingyenes árajánlatot. Tetőfedés, tetőfelújítás, bádogos és ácsmunka. A munkánkra garanciát vállalunk. Garancia.

  • Égetett agyagcserép tető felújítás

    7800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Precíz munka jó áron.

Amennyiben tetőtér purhabbal kivitelezett szigetelésére van szüksége, ránk számíthat. Az ország minden településén vállaljuk tetőterek szórt poliuretán hab szigetelését.

    5500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon sok árucikk a kínálatból csak rendelésre (kb 1 hét) elérhető. Egyébként kedvesek, előzékenyek.

Ria H
2 éve

Gyártói kapcsolat, kedvező csomagárak. Többféle technológia, pontos határidő, sok referencia. Lakástakarék használható. 3MForint Állami támogatás. Programok.

    5500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Szuper

Tetőfedő bádogos ács Budapesten és környékén, gyors kiszállás, precíz tetőfedő csapat. Minőségi tetőfedések cseréppel, cseréplemezzel, trapézlemezzel vagy korcolt fedéssel.

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon szép bádogos munkát végeznek, szépen és gyorsan dolgoznak. Az ereszcsatorna amit tőlük rendeltünk szintén gyorsan kiszállításra került. Telefonon is mindig elérhetőek, segítőkészek, áraik is jók, termékek minősége kiváló. Csak ajánlani tudom őket, főleg a segítőkészségük és a precíz/szép/minőségi munkájuk (valamint termékeik) miatt!

Gerard és Lindab tetők kivitelezése garanciával. Kérjen ajánlatot most tetőfedésre vagy tetőfelújításra. Most akár 20% kedvezménnyel. Akár 15 év garancia! Hívjon minket most! Kérjen árajánlatot! Országosan elérhető. Szolgáltatások: új tetők építése, régi tetők felújítás.

    8000 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt

Stamina.
2 éve

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő égetett agyagcserép tető felújítás közben Tatabányán

Égetett agyagcserép tető felújítás: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán az égetett agyagcserép tető felújítás átlagára 2200 - 4200 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok tetőfedőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 23 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÉGETETT AGYAGCSERÉP TETŐ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek tetőfedőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tetőfedőt keresned ha erre van szükséged: égetett agyagcserép tető felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi tetőfedő segítségét?

Egy profi tetőfedő az égetett agyagcserép tető felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: égetett agyagcserép tető felújítás?

Az Égetett agyagcserép tető felújítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy tetőfedőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.