ELMŰ amper bővítés Tatabányán gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb ELMŰ amper bővítés Tatabányán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! ELMŰ amper bővítés Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Bela

Bela

Ma is elvállalom.

Csaba

Csaba

Mennyibe kerül a elmű amper bővítés Tatabányán?

43100 - 80900 Ft

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: erősáramú berendezések tűzvédelmi felülvizsgálata, nagy méretű csillárok felszerelése, szerelvényezés.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Túlfeszültség elleni védelem /3fázis/villanyszerelés: 85.000 Ft-tól
  • Villanyszerelés: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 1600 Ft-tól 2400 Ft-ig /kiállás

Üdv, Sándor

  • ELMŰ amper bővítés

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Meg voltam elégedve a munkájával.

Sándor
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: elmű, émász, démász, eon, területeken regisztrált vállalkozás., okos világítás megoldások, mérőhely szabványosítás.

Szolgáltatások / Árak:

  • Csillár felszerelése: 3000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Csillár felszerelése: 1500 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Meglévő lámpa vezérlése wi-fi rendszerről alkalmazással: 22000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-19:00 - ig.

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, precíz. Elégedettek voltunk a szakember munkájával.

Jenő
3 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: áramkör bővítés, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, áramkör átalakítás. konektort vagy kapcsoló áthelyezés.

Villanyszerelés árak:

  • Internet kábel behúzása a falba 1 m - 0 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 500 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab
  • Villanytűzhely bekötése: 11000 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.2

Meg vagyok elégedve.

Zoltán
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elmű amper bővítés Tatabányán

Népszerű kérdés

ELMŰ amper bővítés: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a elmű amper bővítés átlagára 51000 - 95600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Tatabányán?

Most 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő az elmű amper bővítés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik az elmű amper bővítés és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.