Folyosó burkolás Tatabányán gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj folyosóburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Tatabánya folyosó burkolás - 28 szakember áll rendelkezésre - Válassza az Ön számára legmegfelelőbbet és élvezze a minőségi szolgáltatást! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 folyosóburkoló most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül a folyosó burkolás Tatabányán?

3400 - 6500 Ft/m2

A legjobb folyosóburkolóok Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező folyosóburkolót!

haszongépjármű csomagterét megfelelő burkolatok alkalmazásával védhetjük leghatékonyabban. Mik az előnyei a polipropilénből készülő fali és padlóburkolatoknak?

  • Folyosó burkolás

    6400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagy az pvc választék, kedvezőek az árak.

A PerfectStone kő- és márványszőnyegek népszerű felületek természetes kőből. Kő- és...

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Sajnos nekem nem volt akkora szerencsém mint az itt véleményezők nagy többségének. Terveztetni akartam, vásárolni, majd kiviteleztetni velük, igaz csak egy fürdőszobát egy újépitésű házban. Rohangáltattak föl-alá, hogy tervrajz meg pontos méret, meg üveges, meg stb ... Eljutottunk oda hogy tervezzünk, majd a tervező hölgy teljes képtelenségekkel állt elő, pl. hogy 40cm-en menjek be a zuhanykabinba. Mire ötödik vagy hatodik találkozásunkra a hölgy közölte hogy nem tudják vállalni. Még hozzátette hogy meglévő szerződéseket is vissza kell mondania, mivelhogy érkezett nekik nagy megrendelés és a kicsikkel nem tudnak foglalkozni. Ebben a hozzáállásban én nem látom az öt csillagot...Ez sajnos számomra csak ⭐.

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést!

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Udvarias, kedves kiszolgálást kaptunk, gyors rugalmas házhozszállítással, baráti áron. Ajánlom bárkinek, aki jó áron jó minőségű térkövet szeretne vásárolni.

Kül-és beltéri homlokzatok, burkolatok kiépítésére válasszon természetes kő kínálatunkból. Travertin-Mészkő, Márvány, Gránit és Természetes Kőburkolatok! Beltérre és Kültérre is.

    7500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

A Qjob keresőn keresztül találtam összeszokott csapatára kb. 100m2 térkövezés kapcsán. Nagyon pozitív benyomást tett rám, hogy az első beszélgetéstől kezdve, mindig minden úgy történt, ahogy Sándor mondta, a szót minden esetben követte a tett. A csapat munkatempója, hozzáértése kifogástalan volt, a menet közben felmerült egyéb munkákkal kapcsolatos rugalmasságuk és segítőkészségük minden várakozásomat felülmúlta, ráadásul ez a végösszegben sem okozott semmilyen változást az eredeti árajánlathoz képest. Azon túl, hogy a végeredmény hibátlan lett, emberileg is nagyon elégedetett vagyok Sándorral és a csapatával. Csak ajánlani tudom Őket azoknak, akik hasonló minőségre vágynak!

Raktárkonténer, lakókonténer, minden méretben. Gyors helymegoldás, kedvező feltételekkel. 10 éves szakmai tapasztalattal várjuk weboldalunkon. még ma! 12 év tapasztalat. Széles választék. Gyors ügyintézés. Precíz munkavégzés. Vevőközpontú cégszemlélet.

    4000 Ft

Minden ok

Rendelj folyosóburkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló folyosó burkolás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Folyosó burkolás: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a folyosó burkolás átlagára 2900 - 5400 Ft/m2. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok burkolót Tatabányán?

Ebben a pillanatban 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FOLYOSÓ BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek burkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált burkolót megbíznod amennyiben erre van szükséged: folyosó burkolás.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi burkoló segítségét?

Egy megbízható burkoló a folyosó burkolás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor burkolót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!