Stílusos kapu szerelés Tatabányán: Adj karaktert otthonodnak!

Egyedi stílust és védelmet nyújtó kerítést szeretnél? Kérj árajánlatot most!

Hogyan találj megbízható kapuszerelő?

Itt az ideje, hogy megtaláld a tökéletes szakembert Tatabányán! Ne vesztegesd az idődet és energiádat a keresgélésre, inkább bízd ránk a feladatot. A szolgáltatásunk segítségével könnyedén megtalálhatod a legmegfelelőbb szakembert az igényeidnek megfelelően. Miért válassz minket? Mert kínálunk egyedülálló lehetőségeket és kiváló minőségű szolgáltatást, amelyek másoknál nem elérhetőek. Szakember kereső platformunk segítségével gyorsan és egyszerűen megtalálhatod azokat a szakembereket, akik az adott területen a legjobbak. Legyen szó építkezésről, lakásfelújításról, vagy akár kertépítésről, nálunk mindent megtalálsz. Az áraink versenyképesek és a minőség garantált. A szolgáltatásunk ára függ az igényeidtől és a szakember szakterületétől. Az árak intervallumokban mozognak, így mindenkinek biztosítjuk a legjobb ár-érték arányt. Ne habozz tovább! Válassz minket és találd meg a legjobb szakembert Tatabányán! Vedd fel velünk a kapcsolatot még ma és kezdj bele a projektbe álmaid otthonáért!

5 kapuszerelő most online

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Ferenc

Ferenc

A környéken vagyok.

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a kapu szerelés?

16200 - 30500 Ft/munkaóra

A legjobb kapuszerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kapuszerelőt!

Szárnyas- toló- garázskapuk motorizálása, javítása és telepítése. 15 éves tapasztalat! Elektromos kapu, garázskapu telepítése és javítása. Távvezérlő és beléptető.

  • Kapu szerelés

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Csalódás

Gyors és igényes kivitelezés. Teljeskörű szolgáltatás. Megbízható, kulturált csapat. Otthonfelújítási támogatásra is elszámolható. Kérje felmérésünket most.

    3500 Ft

Hajdúszoboszló **** Márvány Panzió wellness teraszához vásároltam a cégtől WPC burkolatot örülök hogy tőlük vásároltam korrekt segítő kész személyzet szakszerű tanácsokkal láttak el és így ennek köszönhetően a végeredmény magáért beszél nagyon szép igényes lett a wellness környezete .Köszönöm a sok segítséget és hozzáértő tanácsot a vezetőségnek valamint kollégáiknak!

Alumínium kerítéselemek, méretre vágva, festve, telepítve az ország egész területén. Gondozásmentes, időtálló, rozsdamentes, rengeteg színben és ingyenes felméréssel. Rengeteg színben. Nagyon erős és könnyű. Rozsdamentes. Színtartó, uv álló.

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Könnyű kapcsolatfelvetel Viktorral. Idopont egyeztetes utan par nap mulva mar a helyszinen talalkoztunk es meg aznap megkaptam az arajanlatot. Kivalo ar ertek arany! Nagy valasztasi lehetoseg a wpc szin es minoseg tekintetben. Jo tanacsokkal szolgaltak es a helyszinen is minden apro nehezseget profi modon kiviteleztek. Csak ajanlani tudom mindenkinek!

Elektromos kapuk javítás, telepítése az egész országban, garanciával....

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Kerítés értékesítésben és kivitelezésében profi cég! Korrekt, pontos, gyors és nagyon precíz munkavégzés jellemző rájuk! Az elkészült kerítéssel maximálisan elégedett vagyok! Köszönöm! Csak ajánlani tudom a céget!

Kerítések komplett kivitelezése az egész országban. Kérje ajánlatunkat! Szakértelem. A legolcsóbb kerítések. 17 éves tapasztalat. Szolgáltatások: Kerítés gyártás, Kerítés építés.

    3200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Szuper mindig itt vásárolok!

Rendelj kapuszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kapuszerelő kapu szerelés közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Kapu szerelés: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a kapu szerelés átlagos ára 4600 - 8700 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakatosok - hogyan válasszunk Tatabányán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek lakatost Tatabányán?

Jelenleg 22 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KAPU SZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk lakatost?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lakatost hívnod ha szükséged van erre: kapu szerelés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi lakatos segítségét?

Egy jó lakatos a kapu szerelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: kapu szerelés?

A kapu szerelés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy lakatost nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.