Kocsibeálló betonozás Tatabánya területén!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb betonozókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 29 betonozó közül, 700-1400 Ft/fm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Tatabányán bérelj fel a legjobb szakembereket a kocsibeálló betonozás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

4 betonozó most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Roland

Roland

Mennyibe kerül a kocsibeálló betonozás Tatabányán?

700 - 1400 Ft/fm

A legjobb betonozók Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Tisztelt megrendelő! Örömmel állunk rendelkezésére lakásfelújításban teljes generálkivitelezésben lakó és nem lakó épületekben hideg-meleg burkolás festő munkálatokban illetve kőműves munkálatokban is Főbb szolgáltatásaink: Előtető építése, Hőszigetelés kalkulátor, Családi ház akár 380.000 Ft/nm, Integrálható fűtés/hűtés, Homlokzatszigetelés

  • Kocsibeálló betonozás

    8200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsak, pontosak, precízek,segítőkészek.

Üdv látogató! Ács, tetőfedő munkákat vállalok. Szerkezetépítés, javítások, padolások, könnyűszerkezetes faházak, falépcsők, bádogozások, kerti épületek, parasztházak, vályogozás, csatorna, eresz, kocsibeálló, faház, rönkház, tiny house, kabinházak, kerti épületek, istállók, vásári standok, asztalos munkák kivitelezését és megépítését vállalom. Keressen bizalommal! Komplett tetők 2 nap alatt, Külső és belső bontás, Közel 30 év tapasztalat, Kérje ajánlatunkat akár ma, Társasház, Panel Falbontás

    8200 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, korrekt vizsgáztatás

Üdvözlöm ! Generál kivitelezéssel(lakás felújítással)foglalkozunk,A-Z-ig. Egy megbizható elismert,szakemberekkel ellátott csapat vagyunk.A szakemberek több mint 20 éves munkatapasztalatokkal rendelkeznek. Hogy mi a fontos számunkra? ▪️Számunkra fontos a megrendelőink igénye és elégedetsege.Ami azt jelenti hogy megrendelők igényei szerint végezzük el az adott munkálatokat,gyors és precíz átadással. Hogy miben tudunk a segítségére lenni? ▪️Segítünk abban hogy a megálmodott lakás ne csak álom legyen.Segítünk elérni a céljait hogy közösen együtt dolgozva elérjük a kívánt eredményt. Megbízhatóság, Gyors precíz munka, Korrektség, Korrekt Árajánlat,Kész lakás / és minden ami a lakásfelújításhóz , Generálkivitelezéshet tartózó átadása, Együttműködés jellemez minket. A felkeltettem érdeklődését , kérem a -es keressen Bizalommal ! Szolgáltatásaink: Előrekalkulált fix árak, Ablakcsere akció, Több, mint 21 éves Tapasztalat, Palatető felújítás, Vakolható, Légáteresztő

    9500 Ft

Kiváló árak, gyors és segítőkész kiszolgálás!

Sajtfarm
2 éve

Üdvözlöm a leendő megrendelőim! A cégem fő tevékenysége az építőipar. Évek óta az építőiparban vagyok jelen,szerte az országban. Folyamatosan bővülő szerszámokkal, gépekkel a nagyobb beruházások sem jelentenek gondot. Rugalmas, mobilis vagyok az ország bármelyik részén vállalok munkát. Ezermesternek is szoktak hívni hisz mindent megcsinálok az lehet bármiféle munka ezért is szerepel a cégem tevékenységi körében sok szakmai ág! Pl:gipszkarton, laminált, burkolás Térkövezés,betonozás, föld munkálatok,tetö csere vagy ujra épitése kijavitása , meléképület kialakitása,megtervezésben is tudunk segiteni . Természetesen ezekre megfelelő szakmai tudással bíró embereket vonok be és velük együtt végezzük el a kívánt munkát. RENDELKEZÜNK REFERENCIÁVAL Ha nagyobb projekt előtt áll ami sokrétű munkálatokból áll kisebb nagyobb(generál) keressen bizalommal és segítek. Tetőtér Beépítés, Profi Estrich Betonozás, Kulcsrakész ház akár 6 hónap, Ajtó Hangszigetelés, Bádogozás, Ács munka

    9600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt áron, rövid időn belül, jó minőségben elkészített munka, a megállapodás szerint. Jó szívvel ajánlom bárkinek. Köszönöm a munkáját!

Profi ház szigetelés korrekt áron, ingyenes felméréssel, minőségi anyagok használatával. Azonnali munkakezdéssel. Rövid határidő. Azonnali munkakezdés. Tapasztalt szakemberek. Szolgáltatások: Aljzat szigetelés, Falszigetelés, Pince szigetelés, Tető szigetelés. Préium Svéd Okosházak építése, Belső hőszigetelés utólag, 39+ év szakmai tapasztalat, Kőzetgyapot hőszigetelő alaprendszerek a legjobb áron, Akció

    7200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gute Preise! Jó árak!

Rövid bemutatkozásunk: Cégünk generál kivitelezéssel, lakásfelújítással, kisebb nagyobb építőipari kivitelezésekkel, szakmunkákkal foglalkozik. Szakképzett emberink szakmájukban kiválóak, melynek mutatója a megrendelőink elégedettsége. Rendkívül összetartó, kiváló csapatmunkákban rejlik hatékonyságunk. Nyomon követünk minden szakirányú újítást, a technológiák fejlődését, amennyiben beépíthető megfelelő minőségben elsajátítható, alkalmazzuk, beépítjük tudásunk bővítésének érdekében. Igazodunk ügyfeleink igényéhez, mint elképzelésben, mint minőségi igényben. Csapatunk tagjai között tudhatunk kiváló kőműves, festő, burkoló, gipszkarton szerelő munkatársakat. Továbbá az épületgépészeti területen is megfelelő szakemberekkel dolgozunk. Cégünk fő embere szakmáját tekintve burkoló, 10 éve dolgozik, él az építőiparnak, családja 30 évre visszamenőleg építőipari kisvállalkozással Fő profilunk: Préium Svéd Okosházak építése, Rövid határidők, 6 év garancia, verhetetlen ár, Grafitos polisztirol, Alpha Innotec hőszivattyúk

    7200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Renben volt minden

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó kocsibeálló betonozás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Kocsibeálló betonozás: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a kocsibeálló betonozás átlagos ára 700 - 1400 Ft/fm. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Betonozóok - hogyan választhatunk Tatabányán?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok betonozót Tatabányán?

Ebben a pillanatban 23 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KOCSIBEÁLLÓ BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek betonozót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált betonozót megbíznod ha szükséged van erre: kocsibeálló betonozás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy betonozó?

A jó betonozó részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: kocsibeálló betonozás?

A kocsibeálló betonozás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy betonozót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.