Teljes körű legrand konnektor bekötése Tatabányán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Legrand konnektor bekötése Tatabányán a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Legrand konnektor bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 villanyszerelő most online

József

József

Érdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a legrand konnektor bekötése Tatabányán?

2000 - 3800 Ft

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Amiket vállalok: lámpa felszerelés, teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés, biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Fényerőszabályozó kapcsoló beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Biztosíték tábla csere: 2000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1300 Ft-tól 2100 Ft-ig /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

  • Legrand konnektor bekötése

    4000 Ft

József K. - Legrand konnektor bekötése Tatabányán - 1
József K. - Legrand konnektor bekötése Tatabányán - 2
József K. - Legrand konnektor bekötése Tatabányán - 3
József K. - Legrand konnektor bekötése Tatabányán - 4
József K. - Legrand konnektor bekötése Tatabányán - 5

3 vélemény / értékelés 4.4

Elégedett voltam.

Farkas
3 éve

Kedves érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: régi elektromos rendszerek felújítása, elektromos tűzhely bekötés budapest, teljes körű generál kivitelezés.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Horonyvésés téglafalban villanyszerelés ár 400 – 550 Ft/m2
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Panellakás elektromos alapszerelése, panellakás felújítás, átalakítás: 6.500 Ft/szer.

Hétfőtől-péntekig 8-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6600 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Másnak is ajánlom. Nagyszerű munkát végzett.

Aladár
2 éve

Tatabánya dolgozom, megyében is! Fő profilunk: elérhetetlen villanykörték, villanyvezeték áthúzása, villanyóra bővítése, áthelyezése (elmű ügyintézéssel).

Villanyszerelő árak:

  • Sütő tápkábel kiépítése kábelcsatornában: 5.500 Ft/m
  • Lámpa felszerelés,: 4000 Ft
  • Csillár felszerelése: 3500 Ft /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 5% kedvezményben részesülnek!

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon meg voltam elégedve a szakember munkájával.

Benedek
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő legrand konnektor bekötése Tatabányán

Népszerű kérdés

Legrand konnektor bekötése: mennyi a munkadíj Tatabányán?

Tatabányán a legrand konnektor bekötése átlagára 1400 - 2700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható értékeléseket?

Tatabányán a legrand konnektor bekötése szolgáltatáshoz már 27 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Tatabányán?

Most 21 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: legrand konnektor bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: legrand konnektor bekötése?

A legrand konnektor bekötése és összes részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.