Melléképület építése Tatabánya szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 26 építő közül, 1300-2400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Tatabányán bérelj fel a legjobb szakembereket a melléképület építése! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Tatabányán környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 építő most online

Csaba

Csaba

Ingyenes kiszallas.

Dezső

Dezső

erdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a melléképület építése Tatabányán?

1300 - 2400 Ft/nm

A legjobb építők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Sziasztok! Villanyszereléssel, Ipari Alpinnal, Gépészettel illetve festéssel foglalkozó cég vagyunk, rengeteg referenciával. Amennyiben bármi kérdésük lenne hívjanak bizalommal! Precíz, körültekintő munka, Legjobb Hangszigetelő Anyag, Most akár 30%-ot spórolhat, Cserépkályha Készítés, Házépítés gyorsan kockázat nélkül

  • Melléképület építése

    7000 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Minőség felső fokon.

Társaságunk vállalja komplex épületek teles generálkivitelezését, épület automatikai szerelését. Napelemes sziget üzemű, és hálózatba termelő alternatív energiatermelő berendezések telepítését, villanyszerelését. Kisseb lakásoktól az irodaépületekig minden területen érdekeltek vagyunk. Fatüzelésű cserépkályha, Beltéri Ajtó Beépítéssel, Akár 6 hónap alatt elkészül, Cserépkályha Készítés, Elérhető áron

    8300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt, kedves, segitokesz szemelyzet. Legkozelebb is naluk vasarolunk.

Zsoltv
2 éve

Teljeskörű lakásfelújítás ingyenes felméréssel és tanácsadással. Hívjon minket. Minden szükséges szakmára van képzett szakemberünk, mindenre garanciát vállalunk. Azonnali munkakezdés. Rövid határidő. Garancia minden munkára. Főbb szolgáltatásaink: Isotex hangszigetelő panelek, 10 év garanciával, 11 év garancia, verhetetlen ár, Modern beltéri lépcső, Hazai innováció

    7300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Pontosan, tisztán, jól dolgoznak, nem kérik hetente a bért, hanem amikor vége egy munkaszakasznak.

Tetőfedés esetén összeszokott, megbízható, szakképzett csapatunk áll rendelkezésére. Cserepeslemez, cserép, zsindely, trapézlemez tetőfedés esetén keressen bennünket. Szolgáltatásaink: Cserépkályha javítás, Pala elszállítás országosan, Építkezés kezdése 8 hét alatt, Bontás ingyenes felméréssel, Hőszigetelés Garanciával

    5900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nem voltak gyengeségei, erössege, hogy pontos es preciz

Tetőfedőink évtizedes tapasztalattal vállalják tetők javítását, felújítását vagy cseréjét. Tető beázás megszüntetése korrekt áron. Ingyenes felmérés. Keressen minket bizalommal. Minőségi garancia. Azonnali munkakezdés. Gyors és megbízható. Feladatok amiket vállalok: legnépszerűbb hangszigetelés, Fürdőszoba Bontás, Kulcsrakész ház akár 14 hónap, Zajvédelmi Megoldások, Optimális ár-érték arány

    8200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Kulturált emberbarát műhely komoly szaktudással! Csak ajánlani tudom!

Üdv. Összeszokott csapattommal 15éves tapasztalattal rendelkezünk. Mindig pontos preciz munkát vegzünk. Ha felkeltetem érdeklődésed keress bizzalomal. Főbb szolgáltatásaink: ROCKWOOL hangszigetelés, Külső és belső bontás, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Lépcsők Készítése, Cseréje, javítása, beépítése

    10200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Értékelésemmel csatlakozni szeretnék az előttem pozitív tapasztalatot szerzett autó tulajdonosok sorába, örülök hogy rátaláltam a Piros autószervizre-kár hogy nem előbb. Velem kedvesek, korrektek és mindig megfelelő tájékoztatást kapok a javításról, az alkatrészárakról. Amíg autóm lesz csak ide fogok járni !

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő melléképület építése közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Melléképület építése: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a melléképület építése átlagos ára 700 - 1400 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Építők - mi alapján válasszunk Tatabányán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MELLÉKÉPÜLET ÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk építőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható építőt keresned akkor, ha erre van szükséged: melléképület építése.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi építő segítségét?

Egy profi építő a melléképület építése mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha építőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!