Palatető bontás Tatabányán. Forduljon hozzánk bizalommal!

Bontót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bontó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb bontókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 30 bontó közül, 6300-11900 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Tatabányán bérelj fel a legjobb szakembereket a palatető bontás! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Tatabányán közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 bontó most online

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

György

György

György

György

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a palatető bontás Tatabányán?

6300 - 11900 Ft/nm

A legjobb bontók Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bontót!

Tapasztalt palatető-javító csapatunk rövid határidővel, korrekt áron elvégzi a javítást. Keressen minket bizalommal, tartozzon Ön is elégedett ügyfeleink közé. Évtizedes tapasztalat. Minőségi garancia. Gyors és megbízható. Azonnali munkakezdés. Szolgáltatásaink: Akciós Terasz Elemek, Egyedi árajánlat 24 órán belül, Több, mint 22 éves Tapasztalat, Ház alap megerősítése, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

  • Palatető bontás

    6600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, pontos, ügyes !

Mountvito
2 éve

Teljes körű kivitelezés a tervezéstől a kulcs átadásáig. Tegye átláthatóbbá költségeit. Fázisonkénti fizetés. Szakmai tudás. Tervezhető kiadások. Hosszútávú befektetés. Referenciák. Szolgáltatások: Tervezés, Generálkivitelezés, Felújítás, Költségszámítás. Amiket vállalok: Bádogozás, Palatető Zsindelyezés, Árajánlat 1 nap alatt, Alap szigetelés korrekt áron, Homlokzati munkák

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Egy kiváló asztalosipari vállalkozás, ahol prémium minőségű bútorokat gyártanak.

Professzionális kőborítású kültéri konyhák minden kertbe és teraszra. Minimál stílus, letisztult design, minőségi és időtálló alapanyagok. Teljes körű szolgáltatás. Minőség és garancia. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Külső Szigetelés, Burkolás, 36+ év szakmai tapasztalat, Fa Családi Ház, Gyors építésű házak

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Igazi ocska, sunyi, lehuzos banda, banalis hibara 12eFt + afa hibakeresesi dij, javitas nelkul. Soha tobbet... Valasz: kicsit vicces, ha egy szolgaltatonak sz az uzletpolitikaja, h minek jossz jossz hozzam😀 Es igen, elvittem masik szervizbe, ahol 5900 ft volt a végösszeg. Nem hibakeresesert, hanem javitasert😀

Társasházak és panelházak homlokzat felújítása, szigetelése, festése, vakolása. Homlokzat felújítása, külső - belső felületképzési munkákat vállalunk. Homlokzat festés. Panel burkolás. Panel felújítása. Panelház festés. Homlokzat felújítás alpin. Családi ház felújítás. Könnyűszerkezetes épületek, Belső hőszigetelés utólag, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Estrichbeton, esztrichbeton, Nívó Kerítések

    10500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Korán kedvesek, segítőkészek voltak. Nm vettek le. Szeretik a munkájukat-jó áron és jól dolgoznak!

Teljeskörű lakásfelújitástól a legkisebb javitási, karbantartási munkáig mindent vállalunk. Kertrendezést, bozotírtás,fűkaszálást és favágást is. Főbb szolgáltatásaink: Ház Építés, Estrich Betonozás, Akár 8 hónap alatt elkészül, Generációkon Átívelő Megoldás, Azbeszt síkpala elszállítás

    11500 Ft

Csabáékat ezer éve ismerjük, több helyen dolgoztak nekünk - fesettek, szigeteltek, tapétáztak. Mindig időben, szuper minőségben dolgoztak. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket.

Több négyzetkilométernyi lebetonozott felületnyi tapasztalattal rendelkezünk az évek során. Garanciát vállalunk a 2-3 mm-es szintkülönbségre 100 m2-n, akár 24 óra alatt, garanciával. Amiket vállalok: Gyors aszfaltozás, Baumit Homlokzati hőszigetelés árak, Hőszigetelő rendszer Garázs Alap Betonozás, Árajánlat 3 nap alatt, Terasz Betonozás, Kutyaotthon, Kutyaház

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Kedvesek

Rendeld meg bontó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy bontó palatető bontás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Palatető bontás: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a palatető bontás átlagos díja 3900 - 7400 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bontók - hogyan válasszunk Tatabányán?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bontót Tatabányán?

Ebben a pillanatban 22 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PALATETŐ BONTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok bontót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált bontót hívnod akkor, ha erre van szükséged: palatető bontás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bontó?

Egy megbízható bontó pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: palatető bontás?

A palatető bontás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy bontót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.