Stég építés Tatabányán a te elképzeléseid szerint!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 32 építő közül, 7800-14700 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Tatabányán bérelj fel a legjobb szakembereket a stég építés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 építő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a stég építés Tatabányán?

7800 - 14700 Ft/m

A legjobb építők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Tetőfedés, új tetőszerkezet építés, bádogozás, tetőfelújítás gyorsan és precízen. SOS munkákat is vállalunk, rövid határidővel, garanciával. Keressen minket bizalommal. Garancia. Szolgáltatásaink: Minőségi cserépkályha azonnal, Szendvicspanel garázs, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Főfal, Válaszfal Bontás, Felújjítás profi módon

  • Stég építés

    5900 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható szakemberek, precíz munkavégzés és felelőségteljes vezetőség jellemzi ezt a szervízt Csak ajánlani tudom

Rob ber
2 éve

Tisztelt èrdeklődő! 6ève vagyok az èpitőioarban Csempèzès,Járólap lerakása,gèpèszeti munkák,Teljes vizhálózat csere,laminált lerakása,csapatombam van villanyszerelő is. Munkamra garanciát vallalok. Az ajánlatadás ingyenes Keressen bizalommal. Szolgáltatásaink: Több évtizedes tapasztalattal, Prémium szaunaházak és kabinok, Most akár 33%-ot spórolhat, Cserépkályha, A legjobb áron

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható szerviz, hozzáértő szakemberek.

Üdvözlöm a kedves megrendelőket kérem keresen bizalommal közel harminc éves tapasztalattal rendelkezünk munka felmérés minden esetben ingyenes generál kivitelező vagyok de kisebb lakás felújítást is vállalok hívását előre is köszönöm Grafitos, EPS külső szigetelés, Falak szigetelése utólag, Családi ház akár 350.000 Ft/nm, Ház alap megerősítése, Kérjen ajánlatot még ma

    10400 Ft

Nagyon korrekt csapat, mindig lehet számítani rájuk.

Pergola építési engedély nélkül, bejelentéssel is építhető. Érdeklődjön, Önre érvényes-e. A szélsőséges időjárás ellen építse be teraszét pergolával, üvegfalakkal és hősugárzóval. Fő profilunk: Homlokzati alpin munkák, Hőszigetelő rendszer, 20 év garancia, verhetetlen ár, Galériaépítés, Kerti faházak, tárolók jó áron

    10600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon szép és precíz munka, ajánlom!!

Precíz és gyors falazás akár habarcs nélkül is, kevesebb vízfelhasználással. Környezetbarát, költséghatékony, rendezettebb építési helyszín, kevesebb hulladék. Innovatív építészet. Korszerű technológia. Környezetbarát. Rendezett építési terület. -5 fokig használható. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Beton Dilatáció Vágás, Minimál családi ház építés, Építkezés kezdése 5 hét alatt, Utólagos alapozás, Ismerje meg Stég Építés

    7200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsak és jók, mindíg ide viszem az autót.

Rövid bemutatkozásunk: Cégünk generál kivitelezéssel, lakásfelújítással, kisebb nagyobb építőipari kivitelezésekkel, szakmunkákkal foglalkozik. Szakképzett emberink szakmájukban kiválóak, melynek mutatója a megrendelőink elégedettsége. Rendkívül összetartó, kiváló csapatmunkákban rejlik hatékonyságunk. Nyomon követünk minden szakirányú újítást, a technológiák fejlődését, amennyiben beépíthető megfelelő minőségben elsajátítható, alkalmazzuk, beépítjük tudásunk bővítésének érdekében. Igazodunk ügyfeleink igényéhez, mint elképzelésben, mint minőségi igényben. Csapatunk tagjai között tudhatunk kiváló kőműves, festő, burkoló, gipszkarton szerelő munkatársakat. Továbbá az épületgépészeti területen is megfelelő szakemberekkel dolgozunk. Cégünk fő embere szakmáját tekintve burkoló, 10 éve dolgozik, él az építőiparnak, családja 30 évre visszamenőleg építőipari kisvállalkozással Fő profilunk: Préium Svéd Okosházak építése, Rövid határidők, 6 év garancia, verhetetlen ár, Grafitos polisztirol, Alpha Innotec hőszivattyúk

    7200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Renben volt minden

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő stég építés közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Stég építés: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a stég építés átlagos ára 7700 - 14400 Ft/m. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok építőt Tatabányán?

Jelenleg 23 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést STÉG ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű munkákhoz hívhatok építőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható építőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: stég építés.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy építő segítségét?

Egy profi építő a stég építés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: stég építés?

A stég építés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy építőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.