Teljes körű villanyóra ellenőrzés Tatabányán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Villanyóra ellenőrzés Tatabányán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyóra ellenőrzés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyóra ellenőrzés Tatabányán?

1600 - 3000 Ft

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

János vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: műszaki ellenőrzési tevékenységek, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Beépített főzőlap bekötés: 9.000 Ft
  • Villamos alapszerelés: 7000 Ft /㎥
  • Hálózat építés lakásban ,üzletben: 6000 Ft /kiállás

Üdv, János

  • Villanyóra ellenőrzés

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt és kedves volt. Abszolút elégedett vagyok a szakember munkájával

István
3 éve

Üdv István vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: új hálózat kiépítése, gáz eph jegyzőkönyv kiadása budapest és tatabánya, gyenge áram kiépítése (tv, internet, riasztó).

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Áramvédő-kapcsoló (Fi-relé) beépítése: 30.000 Ft/db-tól
  • Elektromos sütő bekötése: 10000 Ft-tól 30000 Ft-ig /darab
  • Elektromos sütő bekötése: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Köszönjük a segítséget.

Ákos
3 éve

Tisztelt megrendelők! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: almérők kiépítése, áramszolgáltatói ügyintézés, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Műszaki ügyintézés 1 db - 35.000 Ft
  • Mosogatógép bekötése: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Kamera rendszer telepítése: 50000 Ft-tól 500000 Ft-ig /egység

Üdv, János

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Ajánlom másnak is. Tökéletes munkát végzett.

Antal
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra ellenőrzés Tatabányán

Népszerű kérdés

Villanyóra ellenőrzés: mennyi a munkadíj Tatabányán?

Tatabányán a villanyóra ellenőrzés átlagára 1700 - 3200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Tatabányán?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha szükséged van erre: villanyóra ellenőrzés.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a villanyóra ellenőrzés és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg specialista közül válogathatsz.