Villanyvezeték áthúzás Tatabányán a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanyvezeték áthúzás Tatabányán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyvezeték áthúzás Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

József

József

Ingyenes kiszállás.

József

József

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyvezeték áthúzás Tatabányán?

5000 - 9500 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Amiket vállalok: lámpa felszerelés, teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés, biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Fényerőszabályozó kapcsoló beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Biztosíték tábla csere: 2000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1300 Ft-tól 2100 Ft-ig /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

  • Villanyvezeték áthúzás

    4000 Ft

József K. - Villanyvezeték áthúzás Tatabányán - 1
József K. - Villanyvezeték áthúzás Tatabányán - 2
József K. - Villanyvezeték áthúzás Tatabányán - 3
József K. - Villanyvezeték áthúzás Tatabányán - 4
József K. - Villanyvezeték áthúzás Tatabányán - 5

3 vélemény / értékelés 4.4

Elégedett voltam.

Farkas
3 éve

Kedves érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: villámhárító rendszerek kiépítése, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Villanyszerelési Árlista:

  • Gyorsszervíz óradíjak Első óra: 10 000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Elektromos tűzhely bekötése: 9000 Ft /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Maximálisan kihozta a legtöbbet belőle.

Salamon
3 éve

Üdv István vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: új hálózat kiépítése, gáz eph jegyzőkönyv kiadása budapest és tatabánya, gyenge áram kiépítése (tv, internet, riasztó).

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Áramvédő-kapcsoló (Fi-relé) beépítése: 30.000 Ft/db-tól
  • Elektromos sütő bekötése: 10000 Ft-tól 30000 Ft-ig /darab
  • Elektromos sütő bekötése: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Köszönjük a segítséget.

Ákos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték áthúzás Tatabányán

Gyakori kérdés

Villanyvezeték áthúzás: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a villanyvezeték áthúzás átlagára 4000 - 7500 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Tatabányán?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Tatabányán?

Jelenleg 18 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a villanyvezeték áthúzás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a villanyvezeték áthúzás és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.