Dvd lejátszó javítás szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Lejátszó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj lejátszó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 lejátszó szerelő közül! Korrekt dvd lejátszó javítás árak: 4300-8100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Tatabányán környékén található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 lejátszó szerelő most online

Sándor

Sándor

Еrdekel.

Károly

Károly

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a dvd lejátszó javítás Tatabányán?

4300 - 8100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb lejátszó szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lejátszó szerelőt!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Dvd lejátszó javítás

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan megérkezett, megtalálta a problémát és megoldotta! Felelősségteljes és minőségi! Ajánlom!

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    3700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

kevesebb mint fél óra alatt elvégezte a munkát. a lencse most már rendben van! :)

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlom ezt a szakembert, mint felelősségteljes és megbízható ezermestert!

Rendelj lejátszó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy lejátszó szerelő dvd lejátszó javítás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Dvd lejátszó javítás: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a dvd lejátszó javítás átlagos díja 4600 - 8600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható véleményeket?

Tatabányán a dvd lejátszó javítás szolgáltatáshoz már 10 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok lejátszó szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 8 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést DVD LEJÁTSZÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok lejátszó szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált lejátszó szerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: dvd lejátszó javítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi lejátszó szerelő segítségét?

Egy jó lejátszó szerelő a dvd lejátszó javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged rá: lejátszó szerelő?

Ha profi lejátszó szerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A dvd lejátszó javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.