Haier mosógép szervíz: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 mosógép szerelő közül! Korrekt haier mosógép szervíz árak: 4900-9200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Tatabányán környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 mosógép szerelő most online

János

János

Еrdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

Márton

Márton

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a haier mosógép szervíz Tatabányán?

4900 - 9200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Üdv Károly vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Hűtő és Klímatechnikai Berendezések Telepítése, Beszerelése, Javítása és Karbantartása! Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Klíma Fűtésre is. Profi-Szakszerű Munka. Országosan. Teljeskörű Szolgáltatás.

  • Haier mosógép szervíz

    3700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Egy semmirekellő banda a telefonom Xperia z2 háza elrepedt! A telefonon egy apró karc az ellenkező sarkán! És erre mint mechanikai behatásra hivatkozva megtagadták a javítást és a garanciát is megvonták. Még hogy a javítást nem csinálják meg az amúgy valószínüleg anyaghibás készüléken az egy dolog, de hogy a garanciát is megvonják!???? Mi köze ennek egy esetleges későbbi alaplap vagy más meghibásodáshoz. Nem szoktam úsztatni a telefont nyilván ez után főleg nem fogom, de könyörgöm 1000 dolog szar lehet és azt is megb*szhatom innentől kezdve ezek szerint! A Szolgáltató pedig megint nagy 0 mert egy 177ezer forintos készülékről beszélünk legalább is nekem annyiba kerül. És egy picit sem képes presszionálni ezt a rohadt bandát! Nem tudom hova forduljak ezek után de ezek utolsó trógerek. Ugyan ennél a telefonnál 2x kellet vissza küldenem mire megjavították a wifit! Szégyen szar banda!

Üdv Péter vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Díjmentes állapotfelmérés.

    5400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt értékesítő jó árak és termékek!

Tatabánya dolgozom, megyében is! Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő Kerámia lap, Hűtő panel javítás. Mosógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch.

    5400 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, pontos, precíz, kedves kiszolgálás

István vagyok. Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Minőségi alapanyagok. Szakszerű felmérés. Ingyenes kalkuláció. Többszáz elégedett ügyfél. Precíz kivitelezés.

    5300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon kedvesek, hozzáértő szakemberek

Tisztelt megrendelők! Gyors gázkészülék szerelés Budapesten akár azonnali kiszállással is.

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, precíz munka. Máshol nem vállalták el a javítást, itt rövid idő alatt megoldódott a problémám. Legközelebb is ide hozom azonnal a hibás gépet, nem keresgélek, próbálkozok máshol.

Tamás
2 éve

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő haier mosógép szervíz közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Haier mosógép szervíz: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a haier mosógép szervíz átlagos díja 3800 - 7200 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Tatabányán a szintszabályzós lengéscsillapító felújítás szolgáltatáshoz már 10 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok mosógép szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 8 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést SZINTSZABÁLYZÓS LENGÉSCSILLAPÍTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: szintszabályzós lengéscsillapító felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a szintszabályzós lengéscsillapító felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: haier mosógép szervíz?

A szintszabályzós lengéscsillapító felújítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.