Házimozi javítás szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Házimozi Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj házimozi szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 házimozi szerelő közül! Korrekt házimozi javítás árak: 4200-8000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Tatabányán környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 házimozi szerelő most online

Ádám

Ádám

Еrdekel.

Roland

Roland

Sok tapasztalatom van

Barnabás

Barnabás

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a házimozi javítás Tatabányán?

4200 - 8000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb házimozi szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező házimozi szerelőt!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Házimozi javítás

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan megérkezett, megtalálta a problémát és megoldotta! Felelősségteljes és minőségi! Ajánlom!

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    3700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

kevesebb mint fél óra alatt elvégezte a munkát. a lencse most már rendben van! :)

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlom ezt a szakembert, mint felelősségteljes és megbízható ezermestert!

Rendelj házimozi szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy házimozi szerelő házimozi javítás közben Tatabányán

Gyakori kérdés

Házimozi javítás: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a házimozi javítás átlagára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Házimozi Szerelők - mi alapján válasszunk Tatabányán?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek házimozi szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 8 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HÁZIMOZI JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok házimozi szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált házimozi szerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: házimozi javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy házimozi szerelő?

Egy jó házimozi szerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: házimozi javítás?

A házimozi javítás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy házimozi szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.