Leov bojler szervíz szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 9 bojler szerelő közül! Korrekt leov bojler szervíz árak: 5800-11000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Tatabányán közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 bojler szerelő most online

Tibor

Tibor

Еrdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a leov bojler szervíz Tatabányán?

5800 - 11000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Sándor, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Minőségi Alkatrészek. Árgarancia. Magas szakértelem. Szerviz futár. Élettartam Garancia. Akár 1 Órán Belül.

  • Leov bojler szervíz

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Gyors volt és minden jó. Csak egy pici alkatrészért is elkérik az 1990 közbe levélben ellehetne küldeni.

Üdvözlöm a profilomon. Legyen szó DeLonghi, Jura, Krups, Philips vagy Saeco kávégépről. Mi megjavítjuk! Több mint 20 éve foglalkozunk kávégépek szervizelésével. Segítségünkre számíthat! 20 éves tapasztalat. Szervizelés pár nap alatt. Budapesti szerviz. 6 hónapos garancia.

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Én is csak ajánlani tudom! Korrekt ár és gyors javítás.

Kedves érdeklődő! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Szakszerű felmérés. Pontos határidők.

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Ezekbol kiindulva most valószínűleg inkább veszek rá egy 2000-rest mashol, mielőtt még újra leesne, és inkább nem is gondolok arra az 5000res penzkidobasra...

Tisztelt megrendelők! Diahívás, mozifilmhívás, 8 és 16 mm film, mozgókép digitalizálás, roll film, dobszkennelés

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Eszméletlen kedves, korrekt srácokat ismertem meg személyükben. Nagyon segítőkészek, gyorsak voltak. Remek élménnyel távoztam egy kisebb, a géming világban töltött beszélgetés végeztével.

József vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Ingyenes helyszíni felmérés, tapasztalt, megbízható szakemberek és rövid határidők!

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon korrekt!! Csak jó tapasztalatom van!

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő leov bojler szervíz közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Leov bojler szervíz: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a leov bojler szervíz átlagára 4000 - 7500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - hogyan választhatunk Tatabányán?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bojler szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést OPEL KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok bojler szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: opel kormánymű felújítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy bojler szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő az opel kormánymű felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: bojler szerelő?

Ha profi autószerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! Az Opel kormánymű felújítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.