Okosóra javítás szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 szerelő közül! Korrekt okosóra javítás árak: 6800-12800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 szerelő most online

Károly

Károly

Sok tapasztalatom van

Péter

Péter

Ma is elvallalom.

Miklós

Miklós

Mennyibe kerül az okosóra javítás Tatabányán?

6800 - 12800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Órajavítás az Önnek megfelelő helyen és időben! Az óra diagnózisa. A munka értékelése. Akkumulátorcsere. A sáv cseréje. A karkötő cseréje. Üvegcsere. Órájának teljes javítása. Az óra bevonása, beleértve az aranyat is. Mindenféle órán - az egyszerűtől a luxusig! Intelligens órák javítása. Az ár alkuképes, az óra márkájától és a munka elejétől függ.

  • Okosóra javítás

    6100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Egy nikon 18-200-as objektívet 24 óra alatt javítottam meg, és a meghibásodás nem volt egyszerű.

Muty Muty
2 éve

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő okosóra javítás közben Tatabányán

Gyakori kérdés

Okosóra javítás: mennyi a munkadíj Tatabányán?

Tatabányán az okosóra javítás átlagos ára 6500 - 12200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Szerelők - hogyan válasszunk Tatabányán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést OKOSÓRA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Mivel foglalkozik egy szerelő?

Egy szerelő ezzel a feladattal bízható meg: okosóra javítás vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi szerelő segítségét?

Egy profi szerelő az okosóra javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: okosóra javítás?

Az Okosóra javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.