Samsung kijelző csere szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 8 telefon szerelő közül! Korrekt samsung kijelző csere árak: 4200-8000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

Sándor

Sándor

Еrdekel.

Jenő

Jenő

Sok tapasztalatom van

Mihály

Mihály

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a samsung kijelző csere Tatabányán?

4200 - 8000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Törött, hibás készüléke javítását még az adott napra vállaljuk oda-vissza szállítással! A javított készülékeket fertőtlenítve, becsomagolva szállítjuk vissza az Ön részére. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, telefon hangszóró javítás, telefon adatmentés, telefon szoftver javítás, törött telefon kijelző javítás

  • Samsung kijelző csere

    6600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Ezt a kritikát tiszta lelkiismerettel írtam. Az olvasó értékeli mások idejét és erőfeszítéseit.

Kedves érdeklődő! Megfizethető tartozékokat, szolgáltatásokat és javítást kínálunk a telefonhoz. Hívjon ma. Széles választékunkban pénztárcájának és igényeinek megfelelőt találhat. Hívjon minket.

Munkáim:, telefon kamera javítás, iphone se akkumulátor csere, telefon töltő javítás, xiaomi kijelző javítás, telefon érintőképernyő javítás

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon gyors és nagyon kompetens. Köszönöm szépen. Ajánlanám.

A megoldások embere vagyok. Samsung gyári akkumulátor csere ár: Samsung s4, s5, s6, s6 edge, telefon akku csere ára: 7000Ft- tól, Samsung s7, s7 edge, telefon akku csere ára: 12.000 Ft, Samsung j3, j5, j510, telefon akku csere ára: 7500Ft- tól

Munkáim:, telefon törött kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, telefon töltő javítás

    5200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Hálás köszönet érte! Minden magas színvonalon történt, ajánlom.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő samsung kijelző csere közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Samsung kijelző csere: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a samsung kijelző csere átlagos díja 5700 - 10700 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Tatabányán?

Most 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ KLÍMA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: autó klíma javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

Egy megbízható autószerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: samsung kijelző csere?

Az Autó klíma javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.