Telefon adatmentés szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 telefon szerelő közül! Korrekt telefon adatmentés árak: 6900-12900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

István

István

Еrdekel.

Gárgyán

Gárgyán

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon adatmentés Tatabányán?

6900 - 12900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Magyarország legnagyobb alkatrész készletével rendelkezünk (több, mint 30 millió Ft értékben), épp azért, hogy a szervizfolyamatok idejét minimalizálni tudjuk. Ez fontos az ügyfél és a mi szempontunkból is.

Szerviz szolgáltatásunk:, vezetékes telefon javítás, telefon kijelző csere, törött telefon kijelző javítás, telefon újratelepítés, vezetékes telefon javítás

  • Telefon adatmentés

    6100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Tökéletes mesterember. Az ő ügyének szakembere. Ajánlom őt.

Tisztelt megrendelők! Gsm szerviz, mobiltelefon javítás, mobiltelefon szerviz gyorsan szakszerűen. Mi kizárólag gyári vagy neves gyártók kiváló minőségű alkatrészeivel és tartozékaival foglalkozunk, ha olcsó használhatatlan termékeket keres melyekkel tovább szennyezi a világot akkor rossz helyen jár !

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon akkumulátor csere, képernyő csere, telefon üvegcsere, kijelző csere, telefon szoftver javítás

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

A javítás gyors és magas színvonalú volt. profi a munkájában.

Tatabánya dolgozom, megyében is! Van Budapesten telefon szerviz ahol nem kell napokat/heteket várni, hogy egy javítás elkészüljön, mint azt fentebb említettük, saját készletből dolgozunk, így a legtöbb szolgáltatásunk 1 órán belül el tud készülni. Azonnal raktáron vannak az alkatrészek, hogy a leggyorsabban készüljenek el a telefon javítások.

Szerviz szolgáltatásunk:, huawei akkumulátor csere, telefon pixelhiba javítás, samsung akkumulátor csere, telefon kijelző javítás, telefon kijelző javítás

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsan, időben elkészült, nagyszerű szakember a szakmájában! Ajánlom mindenkinek!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon adatmentés közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Telefon adatmentés: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a telefon adatmentés átlagára 5700 - 10700 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható értékeléseket?

Tatabányán a mobil szélvédő javítás szolgáltatáshoz már 8 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Tatabányán?

Jelenleg 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MOBIL SZÉLVÉDŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autóüvegest keresned akkor, ha erre van szükséged: mobil szélvédő javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó telefon szerelő?

Egy megbízható autóüveges pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: telefon adatmentés?

A mobil szélvédő javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy autóüvegest bátran megbízhatsz vele.