Telefon üvegcsere szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 8 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üvegcsere árak: 7400-14000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

Zoltán

Zoltán

Еrdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üvegcsere Tatabányán?

7400 - 14000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tatabánya dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink:, Telefon takarítás, iphone x akkumulátor csere, iphone 5s akkumulátor csere, samsung kijelző csere, xiaomi akkumulátor csere

Fő profilunk:, kijelző csere, iphone 6s akkumulátor csere, telefon törött kijelző javítás, telefon töltő javítás, beázott iphone javítás

  • Telefon üvegcsere

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Köszönjük neki a gyors és minőségi munkát! Külön köszönöm, hogy eljöttél hozzám. Minden világos, olcsó és rendezett. Kellemes vele beszélgetni is. Mindenképpen ajánlom őt!

Tisztelt Érdeklődő! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon adatmentés, alcatel kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere

Szolgáltatásaink:, telefon kijelző javítás, telefon adatmentés, asztali telefon javítás, samsung akkumulátor csere, xiaomi akkumulátor csere

    4900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Ma reggel megkaptam az első ajándékomat))). Remek hangulat, köszönöm!

Amiket vállalok:, telefon akkumulátor csere, iphone 6s akkumulátor csere, beázott iphone javítás, Telefon takarítás, telefon hangszóró tisztítás

Szolgáltatásaink:, telefon kamera lencse javítás, telefon kijelző javítás, huawei akkumulátor csere, telefon üvegcsere, telefon üvegcsere

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Ez egy professzionális és felelősségteljes vállalkozó, aki időben elvégezte az iPad Air üvegének cseréjét. Javasolt lehetőségek a különböző árkategóriájú pótalkatrészekre, és bejelentette a különbséget. Nagyon köszönöm! Mindenképpen ajánlom!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üvegcsere közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Telefon üvegcsere: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a telefon üvegcsere átlagára 7300 - 13700 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Tatabányán?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKÁRPIT JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autókárpitost keresned akkor, ha erre van szükséged: autókárpit javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

Egy megbízható autókárpitos részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!