Xiaomi kijelző javítás: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 5 telefon szerelő közül! Korrekt xiaomi kijelző javítás árak: 3600-6800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Tatabányán közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

József

József

Еrdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a xiaomi kijelző javítás Tatabányán?

3600 - 6800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Dániel, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Szervizeinkben a mindenkori forgalommal arányos létszámban várjuk ügyfeleinket, így biztosítva a rekord gyorsaságot a javításoknál.

Szolgáltatásaink:, telefon alaplap javítás, beázott iphone javítás, telefon hangszóró javítás, vezetékes telefon javítás, betört telefon kijelző javítás

  • Xiaomi kijelző javítás

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Egy Sony a6300 mátrixának tisztítása. Minden tökéletesen ment, gyors, kényelmes helyen.

A megoldások embere vagyok. Szerviz szolgáltatásunk:, telefon alaplap javítás, xiaomi kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon javítás, iphone x akkumulátor csere

Amiket vállalok:, iphone 6 akkumulátor csere, iphone 6 akkumulátor csere, törött kijelző telefon adatmentés, iphone x akkumulátor csere, xiaomi kijelző javítás

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

A munka napján leírta, hogy körülbelül mikorra fog nálam lenni, és miközben ezt tette, elment, hogy mikor és hol indult el hozzám, és mikor érkezett meg a legközelebbi metrómegállóba.

Rudolf vagyok. Sony Xperia szerviz. Azért vetted a készüléked, hogy a tökéletes pillanatokat megörökíthesd és megélhesd. Mi pedig nem engedjük, hogy néhány hibajel meggátoljon téged ebben. A Sony Xperia okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. De ne félj! Akkor sincs minden veszve, ha a feni hibajeleket tapasztalod.Szervizeinkben ugyanis akár 1 nap alatt meg tudjuk javítani Sony Xperia készüléked, és ezzel visszavezetünk a pezsgő, élményekkel teli mindennapokba. Visszaadjuk neked az irányítást az életed felett.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon lcd kijelző javítás, samsung akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás, telefon usb csatlakozó javítás, iphone 6 akkumulátor csere

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Az akkumulátor cseréje után az iphone estétől reggelig nem élt tovább, egyáltalán nem volt aktivitás, és 80% feletti töltöttséggel. A csere előtt még 30%-os töltöttséggel is túlélte az éjszakát. Megkíséreltem felvenni a kapcsolatot a vállalkozóval, és udvarias "semmi köze az akkumulátorhoz" választ kaptam. Mivel a munka célja az volt, hogy kicseréljék az akkumulátort, és ez az ellenkező hatást váltotta ki, 1 pont a minőségért és a költségekért - 3k dörzsölésért nem kaptam eredményt. De minden nagyon udvarias volt.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő xiaomi kijelző javítás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Xiaomi kijelző javítás: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a xiaomi kijelző javítás átlagára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Tatabányán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 5 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TESLA SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod ha erre van szükséged: tesla szerviz.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a tesla szerviz mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: xiaomi kijelző javítás?

A tesla szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.