Költöztetés vasárnap szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 5 teherszállító közül! Korrekt költöztetés vasárnap árak: 2000-3800 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Tatabányán környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 teherszállító most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül a költöztetés vasárnap Tatabányán?

2000 - 3800 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

  • Költöztetés vasárnap

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Minden nagyszerű! Minden működik. Kedves fiatalember. Nagyszerű ár-érték arány! Mindenképpen ajánlom!

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

    6300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Köszönöm szépen a hatékonyságát, a munkája minősége kiváló és gyors volt. Tudom ajánlani!

Tamás M.
Tamás M. 3141 Salgótarján Online

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű munkás! Azonnal azonosította a problémát és kijavította! Ajánlom!

Márka függetlenül 30 éves gyakorlattal vállaljuk TV készülékek és egyéb híradástechnikai berendezések szakszerű javítását. A TV szervizben tudjuk vállalni 4K 3D LED, LCD, PLAZMA, PROJEKTOROS TV, KAMERA, VIDEO, HIFI készülékek javítását. Ha túl nehéz vagy nagy a javítandó készüléke és nem tudja az ügyfél megoldani annak szállítását akkor egy előre egyeztetett időpontban díjmentesen szállítjuk!

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Adott egy megbízást, 2 perc múlva beszéltem a szakemberrel, és újabb másfél óra múlva megnéztem a megjavított tévét. A javítás előtt megállapított ár végleges maradt. Sem a sürgősség, sem a diagnosztika esetében nem történt felár-túlfizetés. A készülék udvarias, gyors és kompetens volt. Mindenképpen ajánlom bárkinek.

TV szervizünk alapvető célja lakossági és közületi ügyfeleink igényeinek teljes körű kiszolgálása. Rugalmasan tudunk alkalmazkodni a megrendelőink kéréseihez . Törekszünk a jó ügyfélkapcsolatra erre jó visszajelzés a sok ajánlás és visszatérő megelégedett régi ügyfelek egyre bővülő köre. Budapesten illetve vonzáskörzetében javítunk mindenféle híradástechnikai és szórakoztató elektronikai készüléket. Ha a helyszínen nem javítható, akkor átvételi elismervény kitöltése után beszállítjuk a szervizbe ahol rövid határidővel javítjuk a berendezést és a vállalt határidőre hazaszállítjuk.

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Minden nagyon jól ment. Csalókkal találkozott, akikről írt. A szakértő megtette, amit kellett. Gyorsan reagált és időben érkezett. A plazma működik. Nagyon szépen köszönöm neki. Nagyon kevés hozzá hasonló szakember van. Nem kétséges, hogy a szakértővel kapcsolatba lehet lépni, és nem kétséges, hogy mindent el fognak végezni.

Led csere és háttérvilágítás javítás áraink a következőek: ( egyes led sorok között jelentős különbségek vannak költségben, ezért tól – ig irányárakat adok meg ). Ha valamilyen márkás tévéről van szó pl: Lg vagy Samsung akkor valamivel magasabb az ár! Led tv javítás árak: 32″ led tv javítás ár kb. 8.000 Ft – 16.500 Ft között. 39″ ledes tévék szervizelése kb. 8.000 Ft – 19.500 Ft – ig. 40″ led tv szerelő költség kb. 8.000 Ft – 23.500 Ft. 42″ led televízió háttérvilágítás javítás kb. 8.000 Ft – 27.500 Ft között. 47″ mérettől nagy eltérések vannak. Érdemes emailben elküldeni a hibát és a model számot vagy behozni a tévét és akkor pontosan meg tudom mondani érdemes e javítani és mennyibe fog a led javítás kerülni.

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Gyorsan és hatékonyan javítottak otthon, a szerződéses ár a ténylegesen elvégzett munkára nem változott. A munka összetett és veszélyes, más mesteremberek nem végeznek ilyen munkát otthon. Ezt az előadót lelkiismeretesnek és becsületesnek ajánlom.

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító költöztetés vasárnap közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Költöztetés vasárnap: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a költöztetés vasárnap átlagos ára 2000 - 3800 Ft. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok igazi véleményeket?

Tatabányán a költöztetés vasárnap szolgáltatáshoz már 7 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok teherszállítót Tatabányán?

Ebben a pillanatban 5 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÖLTÖZTETÉS VASÁRNAP szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót megbíznod akkor, ha erre van szükséged: költöztetés vasárnap.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi teherszállító segítségét?

Egy profi teherszállító a költöztetés vasárnap mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: teherszállító?

Ha egy megbízható teherszállító segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A költöztetés vasárnap és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.