Poligráfos vizsgálat: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 19 magánnyomozó közül! Korrekt poligráfos vizsgálat árak: 2700-5100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Tatabányán közelében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 magánnyomozó most online

Sándor K.

Sándor K.

Kedvezményt adok

Noncsi D.

Noncsi D.

Tapasztalt vagyok

Gabriella P.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a poligráfos vizsgálat Tatabányán?

2700 - 5100 Ft/db

A legjobb magánnyomozóok Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Az ország minden pontján, minden városban és településen elérhetők vagyunk. Hívjon még ma! Profizmus a magánnyomozásban. Üzleti és magánügyek felderítése hatékonyan! Hűtlenségi ügyek. Gazdasági nyomozás. KOBA magánnyomozó iroda.

  • Poligráfos vizsgálat

    8000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

A legjobb csapat, minőségi munkát végeztek, korrekt áron.

Kovács
2 éve

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek. Kamerák, riasztók, kapuk. Kül- és beltéri érzékelők. Komplex megoldások.

    5800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

A Forma1-en a telefonom beesett a tribün alà, szerencsére egy Valtonos kolléga készségesen segített.

Zoltán
2 éve

magánnyomozás: Hűtlenség ellenőrzése, életvitel ellenőrzés, információszerzés. Tekintse meg honlapunk! Évtizedes tapasztalat. Diszkréció. Profizmus. 0-24.

    7100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon segítőkészek voltak velünk a Forma 1-en! :)

Sándor
2 éve

Magánnyomozók árajánlatai egy űrlap kitöltésével. Csak 2 perc kitölteni. Időt takarít meg. Árajánlatok gyorsan. Nem kell hosszan keresnie. Kényelmes, egyszerű.

    7300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Kiváló minőségben végezték a munkájukat, pontosan jöttek, gyorsak voltak és nagyon odafigyeltek a munka minőségére. Végezetül pedig szépen kitakarítottak. Csak ajánlani tudom az Urakat! Köszönöm szépen!

Béla
2 éve

Magánügyekben, de akár nagy, vállalati ügyek esetén is. 11 éves rendőr nyomozói tapasztalattal rendelkezem. Hívjon még ma bizalommal! Több 10 éves tapasztalat. Országos nyomozás. Nagy vállalati bűntények. Rendőr nyomozó. Magánügyek.

    7500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Vagyonvedelmi eszközöket áruló bolt. Korrekt kiszolgalás.

Ani
2 éve

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó poligráfos vizsgálat közben Tatabányán

Több ponton záródó ajtó zárcsere: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a több ponton záródó ajtó zárcsere átlagos ára 7500 - 14100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Zárszerelők - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok zárszerelőt Tatabányán?

Jelenleg 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÖBB PONTON ZÁRÓDÓ AJTÓ ZÁRCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek zárszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált zárszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: több ponton záródó ajtó zárcsere.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi zárszerelő segítségét?

Egy megbízható zárszerelő a több ponton záródó ajtó zárcsere mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: több ponton záródó ajtó zárcsere?

A több ponton záródó ajtó zárcsere és összes részfeladata ide sorolható. Egy zárszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.