Tevékenységi kör bővítés szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 20 könyvelő közül! Korrekt tevékenységi kör bővítés árak — 24600-46100 Ft/alkalom. érelje fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 könyvelő most online

János M.

János M.

Kedvezményt adok

Anna G.

Anna G.

Tapasztalt vagyok

Henrietta S.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a tevékenységi kör bővítés Tatabányán?

24600 - 46100 Ft/alkalom

A legjobb könyvelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező könyvelőt!

Cégvezetők figyelem! KÖNYVELŐVÁLTÁS PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIÁVAL. Tisztában vagyunk vele, hogy milyen nehéz egy új könyvelő kiválasztása ezért, hogy bebizonyítsuk elhivatottságunkat szolgáltatásunk iránt, új ügyfeleinknek az első három hónapot pénz-visszafizetési garanciával vállaljuk, vagyis amennyiben az első 3 hónap elteltével nem lenne megelégedve szolgáltatásunkkal, úgy a teljes megbízási díjat visszafizetjük. Ön hogyan látja, mekkora az esélye, hogy egy NAV ellenőrzés során bírságot kap a könyvelője miatt? Ne várja meg, amíg baj történik, mi garanciát vállalunk a munkánkra. Kérje 1 órás ingyenes tanácsadásunkat és tegyen minket próbára. Tudjuk, hogy sokan tartanak a könyvelőváltástól. Mi a könyvelőjétől bekérjük, elhozzuk és átnézzük a korábbi anyagait, így Önnek nem lesz egyéb dolga és nem kell majd tartania a régi könyvelőjétől. Azért még senki sem kapott NAV ellenőrzést, mert könyvelőt váltott, de azért igen, ha nem váltott időben és rossz kezekben hagyta cége pénzügyeit. Keressen minket, hogy biztos kezekben tudhassa könyvvitelét!

  • Tevékenységi kör bővítés

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Az IFRS szolgáltatások, nemzetközi tenderek szerinti beszámolók a nemzetközi összehasonltásban átláthatóbbak.

Bianka
2 éve

Üdvözlöm! Könyvelőirodánk 2014-ben alakult. Előtte egyéni vállalkozóként 20 éves tapasztalattal rendelkezem a könyvelés és bérszámfejtés területén, ezzel segítve sok elégedett ügyfelünket. Fontos számunkra az ügyfeleink elégedettsége. Bízunk a hosszútávú sikeres együttműködésben. Szolgáltatásunk kedvező áron érhető el, amelyt a feldolgozandó havi bizonylatmennyiség, létszám és egyéb adatszolgáltatási kötelezettsége, és annak gyakorisága, valamint egyéb igényei határoznak meg. A számviteli szolgáltatások végzésére felelősségbiztosítással rendelkezünk. Benne vagyunk a NAV köztartozásmentes adatbázisában. Tagja vagyunk a Magyar Könyvelők Országos Egyesületének (MKOE). Megfelelünk és tagja vagyunk a Minősített Könyvelők Egyesületének. Gyakorlott szakértelemmel és diszkrét hozzáállással kezeljük ügyeit, segítjük vállalkozását, optimalizáljuk adóját. Ez mind garancia arra, hogy cégének, vállalkozásának könyvelése megbízható, jó kézbe kerül.

    7600 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, korrekt, etikus, naprakész, nem is tudnék többet kérni! Lassan 5 éve könyvel nekem.

Réka
2 éve

Sok éves tapasztalat, felsőfokú végzettséggel, nagy vállalkozásokban is. Könyvelés és kapcsolódó feladatokon felül üzletviteli tanácsadás, controlling,

    6800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Kedvelem, ahogy dolgoznak. Körültekintőek.

Edina
2 éve

Cégem azzal a céllal hoztam létre, hogy egyéni vállalkozások, gazdasági társaságok és egyéb szervezetek részére minden részletre kiterjedő számviteli szolgáltatást (könyvelés, tanácsadás, bérszámfejtés, adóbevallás, szabályzatok, statisztikák, pályázati elszámolások elkészítése stb.) nyújtson. A számvitel szakterülete a szívügyem. Kérje ajánlatomat vagy egy időpontot ingyenes, személyes konzultációra, ha még nem találta meg az igazit vagy most keres könyvelő irodát induló vállalkozása számára. A közös együttműködés reményében szeretettel várom leendő ügyfeleim jelentkezését. Üdvözlettel: Oszkóné Dolák Nikolett

    5800 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható

Renáta
2 éve

Hidasi Krisztina vagyok, regisztrált mérlegképes könyvelő. 2002-ben szereztem meg a mérlegképes könyvelői végzettséget. A könyvelői ismereteimet Budapesten sajátítottam el egy könyvelőirodában, ahol nagyon hamar megismertem a könyvelés rejtelmeit. Ezt követően, 2003-ban saját irodát nyitottam Vácon. Teljes körű könyvelési ismerettel rendelkezem az egyéni vállalkozásoktól kezdve a társas vállalkozásokig. A bérszámfejtési és munkaügyi téren is jelentős tapasztalatom van. Havi szinten, több mint 500 fő számfejtését végzi el irodám. Számos budapesti és Vác környéki ügyféllel rendelkezem. A távolság sem okoz problémát, a könyvelési anyag szállítása vidékről is megoldható. Színvonalas irodában, szakmailag naprakész kollégákkal várom leendő kedves ügyfeleimet.

    7100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Szuper csapat 🤗🤗🤗

Illyes
2 éve

Egy jó könyvelő milliókat érhet! Szó szerint, hiszen egy megfelelő felkészültségű, a folyamatos jogszabályváltozásokat naprakészen követő könyvelő rengeteget spórolhat a cégének! Ha tudja, milyen költségeket számolhat el, hogyan veheti ki legálisan a jövedelmét a vállalkozásából, és abban is biztos lehet, hogy mindig minőségi és pontos szolgáltatást várhat a könyvelőjétől, nemcsak sok pénzt, hanem rengeteg idegeskedést is megspórolhat.

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, pontos, korrekt.

Lajos
2 éve

Rendelj könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy könyvelő tevékenységi kör bővítés közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Bútor restaurálás: mennyi a munkadíj Tatabányán?

Tatabányán a bútor restaurálás átlagos ára 5400 - 10100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorrestaurátorok - mi alapján választhatunk Tatabányán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bútorrestaurátort Tatabányán?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BÚTOR RESTAURÁLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk bútorrestaurátort?

Megéri egy Qjob-on regisztrált bútorrestaurátort keresned akkor, ha erre van szükséged: bútor restaurálás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi bútorrestaurátor segítségét?

Egy megbízható bútorrestaurátor a bútor restaurálás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: bútor restaurálás?

A bútor restaurálás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bútorrestaurátort bátran megbízhatsz vele.