Álmodd meg animált absztrakt mintás logódat velünk!
Fedezd fel az egyedi, animált logók világát, amelyek lenyűgöző absztrakt mintákkal keltik fel a figyelmet! Kérj konzultációt még ma!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
161 vélemény
frissítve 20 május 2026Eszter N.
Nagyon elégedett vagyok Károly munkájával az animált logók készítésében. Már az első konzultáció során jól értette az elképzeléseimet, és gyorsan elkezdte a munkát. Körülbelül két nap alatt készítette el a logót, és az eredmény fantasztikus lett, pontosan olyan, mint amit szerettek volna. A ár 25 000 forint volt, ami teljesen megfelelt a minőségnek. Bátran ajánlom mindenkinek, aki profi és kreatív szakembert keres ilyen feladatra!
Árajánlat kéréseKatalin K.
András fantasztikus munkát végzett az animált logók készítése során! Mindössze három nap alatt befejezte a projektet, és az eredmény egyszerűen lenyűgöző lett. A költség is nagyon kedvező volt, 50.000 forintért kaptam egy professzionális munkát. Különösen tetszett, hogy a folyamat során folyamatosan kommunikált velem, és figyelembe vette az észrevételeimet.
Árajánlat kéréseLászló M.
Bence elképesztően gyorsan dolgozott az animált logómmal! Mindössze két hét alatt kész lett, és a végeredmény igazán figyelemre méltó. Az 70.000 forintos árért egy valódi mesterművet kaptam. Nagyon örülök, hogy rábukkantam, mert a munkája valóban kiemelkedő!
Árajánlat kéréseZsófia T.
Márk által készített animált logó egyszerűen fantasztikus! A projekt 10 napot vett igénybe, és a költségek is megfizethetőek voltak, összesen 65.000 forintért. A legjobb az egészben, hogy mindig elérhető volt, és bármilyen kérdésre szívesen válaszolt. Maximálisan elégedett vagyok!
Árajánlat kéréseGábor S.
Zsuzsanna kiváló munkát végzett az animált logóm megtervezésénél! Csak öt napot dolgozott rajta, és az eredmény valóban lenyűgöző lett. 60.000 forintért egy elképesztő, figyelemfelkeltő logót kaptam. Nagyon gyors, de alapos munka volt, és örömmel ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseÁgnes P.
Tamás Attila remek munkát végzett az animált logómmal! A projekt mindössze egy hétig tartott, és az ár is teljesen megfelelő volt, 55.000 forintért. Nagyon tetszett, hogy figyelembe vette az elképzeléseimet, és valóban egyedi lett a végeredmény. Szívből ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Animált logó feladat
Készíts egy animált absztrakt mintás logót. A munka egyszerű: legyen egy rövid, 1–2 másodperces animáció, tiszta formák, jól olvasható színek. Elvárások: vektoros forrásfájl, GIF vagy MP4 formátum, áttekinthető időzítés. Kérjük, jelezze, ha a megoldás készen áll a bemutatásra.
Animált logók készítése
Sziasztok! Olyan szakembert keresek, aki tapasztalt az animált logók készítésében. A feladatom az, hogy egy modern, figyelemfelkeltő animációt készítsen egy cég logójához, amit online felületeken fogunk használni. Elvárásom, hogy a munkát Budapest területén végezze, és legyen korábbi referenciája ilyen típusú projektekben. A logó animációja legyen dinamikus, de ne túl bonyolult, és könnyen alkalmazható különböző platformokon. Fontos, hogy a munka gyorsan és precízen készüljön el, és a végeredmény megfeleljen a modern dizájn trendeknek.
Animált logó készítése
Szia! Szükségem van egy animált logóra a cégem számára. Olyan szakembert keresek, aki kreatív és tapasztalt az animációk terén. Az lenne a feladatod, hogy a meglévő logónkat egyedi és figyelemfelkeltő animációval egészítsd ki. Fontos számomra, hogy a logó tükrözze a vállalkozásunk szellemét, ezért várom az ötleteidet is. A munka során szeretném, ha hetente egyszer konzultálnánk az elkészült részekről, így folyamatos visszajelzést tudunk adni egymásnak. Kérlek, küldd el a portfóliódat is, hogy láthassam az eddigi munkáidat!
Dinamikus logó készítő
Helló! Olyan animált logót szeretnék, ami igazán kiemelkedő és figyelemfelkeltő. A feladatod az lenne, hogy a már meglévő logómat egy animált verzióra alakítsd, amely mozgással és kreativitással vonzza a nézőket. Fontos, hogy az animáció a márkánk stílusához illeszkedjen, ezért előre megbeszélt referencia anyagokat tudok megosztani. Ha van valami ötleted, várom! Remélem, online is meg tudjuk oldani, de ha szükséges, Debrecenben is találkozhatunk.
Professzionális animált logó
Kedves Szakterület! Épp egy animált logó létrehozásán dolgozom, és valószínűleg szükségem lesz a szakértelmedre. A feladat lényege, hogy a statikus logómat annyira élettel telivé tedd, hogy az online marketing kampányainkban hatékonyan tudjon érvényesülni. Fontos, hogy az animáció gördülékeny legyen, és jól működjön különböző platformokon. Nagyon örülnék egy rövid bemutatónak a lehetséges stílusokról, és néhány előző munkádról, amit meg tudsz osztani. Online munka is szóba jöhet!
Animált logók készítése magánügyfeleknek
Az Animált logók készítése akkor jó választás, ha egy meglévő logóból rövid, mozgó, online felületeken használható anyagra van szükség. A cél nem az, hogy minden rész mozogjon, hanem az, hogy a jel, a szöveg és a hangulat néhány másodperc alatt érthető legyen. Én azt látom, hogy a legtöbb magánügyfél nem nagy bemutatófilmet keres, hanem egy tiszta, könnyen használható logóanimációt, amelyet elküldhet videó elejére, közösségi oldalra, bemutatkozó anyagba vagy saját oldalra.
A munka távolról is jól kezelhető, ha a megbízó pontosan átadja a logófájlt, a kívánt formátumot és azt, hol fogja használni az anyagot. A Qjob.hu felületén magánszemélyként is kereshet olyan szabadúszó szakembert, aki nem csomagban gondolkodik, hanem az adott feladathoz igazítja a munkát. Szerintem ez ennél a szolgáltatásnál fontos, mert egy egyszerű animált változat és egy részletes, absztrakt animáció között nagy különbség van munkában, időben és árban is.
Mozgó logó felhasználása online felületeken
Az animált változat leggyakoribb feladata az, hogy röviden megmutassa a márkajelet, majd ne zavarja a tartalmat. Használható videók elején, záróképen, hirdetési anyagban, közösségi oldalas bejegyzésben, bemutatóban, oktatóvideóban vagy digitális névjegyhez kapcsolva. A túl hosszú animáció ritkán működik jól. Pár másodperc sokszor elég.
Az absztrakt logók esetében a mozgás különösen érzékeny rész. Egy geometrikus jel, egy vonalháló vagy egy foltszerű forma könnyen széteshet, ha a szakember túl sok hatást használ. Tapasztalatom szerint a jó logóanimáció inkább visszafogott. A néző érzi a ritmust, de nem azon gondolkodik, hogy miért villog, csúszik vagy forog minden elem. A cél az, hogy a logó felismerhető maradjon.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél egy nagyon egyszerű, fekete-fehér jelből kért látványos animációt. Az első változat túl erős lett, mert a mozgás elvitte a figyelmet a névről. A végső megoldás csak három apró mozdulatot használt. A jel lassan kirajzolódott, a szöveg később jelent meg, majd az egész pár pillanatig állva maradt. Ez sokkal jobban működött, mert a logó nem dísz lett, hanem azonosítható jel.
Animált logó készítés árak
Az ár főként attól függ, hogy kész logóból kell dolgozni, vagy előbb a fájlt is rendbe kell tenni. Számít a hossz, a részletesség, a formátumok száma, a javítások köre és az is, kell-e hanghatás. A túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent. Nem mindig rossz szándékból, hanem mert kevés idő marad az átgondolt mozgásra, az export ellenőrzésére és a javításokra.
| Munka típusa | Jellemző tartalom | Ár Ft |
|---|---|---|
| Egyszerű mozgó logó | 3 - 5 másodperc, meglévő logóból | 15.000 - 35.000 |
| Letisztult logóanimáció | 5 - 8 másodperc, finom mozgással | 35.000 - 70.000 |
| Absztrakt logó animálása | egyedi forma, több elem, pontos ritmus | 55.000 - 120.000 |
| Videó elejére készített logó | rövid nyitókép, átvezető mozgással | 25.000 - 65.000 |
| Záró logó videóhoz | egyszerű megjelenés, végképpel | 18.000 - 45.000 |
| Ismétlődő mozgó változat | közösségi oldalakhoz, rövid körben futva | 22.000 - 55.000 |
| Átlátszó hátterű változat | több videóba beilleszthető fájl | 20.000 - 50.000 |
| Hanghatással kiegészített animáció | alap hang, igazítás a mozgáshoz | 30.000 - 80.000 |
| Meglévő animáció javítása | formátum, ritmus vagy minőség módosítása | 18.000 - 55.000 |
Szerintem a reális ár nem mindig a legkisebb összegnél kezdődik. Egy jó szabadúszó animátor rákérdez a fájlra, a felhasználásra és a határidőre. Ez elsőre lassabbnak tűnhet, de sok hibát megelőz. Ha a megbízó csak annyit ír, hogy legyen látványos, akkor az eredmény könnyen eltér attól, amit valójában szeretne.
Animált logó szakember kiválasztása
A választásnál nem az a legfontosabb, hogy ki használja a legtöbb hatást. Inkább azt érdemes nézni, hogy a korábbi munkák mennyire tiszták, mennyire olvasható a név, és megmarad-e a logó karaktere mozgás közben. Egy szabadúszó animátor akkor dolgozik jól, ha érti, hogy a logó nem önálló film, hanem rövid vizuális jel.
Érdemes bekérni pár korábbi munkát, de nem csak a szép példákat kell figyelni. Nézze meg, hogy az animáció nem túl gyors-e, nem remeg-e a kép, és van-e megfelelő lezárás. A szakember válasza is sokat elárul. Ha rögtön árat mond minden részlet nélkül, az kockázat. Ha előbb kér fájlt, méretet, példát és felhasználási helyet, az általában jobb jel.
A megbízó oldaláról az is fontos, hogy ne ügynökségi folyamatot várjon egy magánszakembertől. A távoli együttműködés ettől még lehet pontos. Csak világos keretek kellenek. Mennyi változat készül. Hány javítás fér bele. Milyen formátumot ad át. Mikor történik a fizetés. Ezeket jobb a munka elején leírni, mert később nehezebb tisztázni.
Mozgó logó online munkafolyamata
A távoli munkafolyamat általában rövid egyeztetéssel indul. A megbízó elküldi a logót vektoros vagy nagy felbontású formában, mellé a színeket, betűtípust, példákat és a kívánt hosszot. Ha nincs megfelelő fájl, a szakember előbb jelzi, hogy a logót át kell rajzolni vagy tisztítani kell. Ez külön munka lehet.
Ezután készül egy irány vagy egy első változat. Nem mindig érdemes azonnal végleges anyagot kérni. Jobb először a mozgás ritmusát látni, majd utána finomítani. Az online kommunikáció akkor működik jól, ha a visszajelzés konkrét. Például lassabb megjelenést, rövidebb zárást vagy kevesebb villanást kérni könnyen érthető. Az viszont, hogy legyen modernebb, túl tág.
A végső átadásnál fontos a fájlformátum. Gyakori a rövid videófájl, az átlátszó hátterű változat és a kisebb méretű mozgó kép. A pontos csomag a felhasználástól függ. Ha a logó videóba kerül, más beállítás kellhet, mint amikor oldalon vagy közösségi felületen jelenik meg. A jó átadás nem csak egy fájlt jelent. A megbízó érti, melyik változatot mire használhatja.
Logóanimáció javítások és minőség
A javítás nem baj, hanem a folyamat része. De nem mindegy, mit jelent. Egy kisebb időzítés, színfinomítás vagy méretmódosítás természetes. Az viszont már új irány lehet, ha a megbízó teljesen más hangulatot kér a végén. Ezt érdemes előre tisztázni, mert sok vita abból indul, hogy a felek mást értenek javítás alatt.
Tapasztalatom szerint a minőség ott látszik, ahol a néző nem veszi észre a technikai munkát. A szélek nem recések. A mozgás nem akad. A logó nem torzul. A fájl nem túl nagy. A háttér ott átlátszó, ahol annak kell lennie. Ezek apró dolgoknak tűnnek, de a végeredmény használhatóságát döntik el.
Az Animált logók készítése akkor ad jó eredményt, ha a megbízó nem csak az első benyomást figyeli. Le kell játszani kis méretben is. Meg kell nézni világos és sötét háttéren. Érdemes ellenőrizni, hogy a szöveg olvasható marad-e. Egy logóanimáció sokszor mobilképernyőn jelenik meg, ezért ami nagy kijelzőn látványos, kicsiben zavaró lehet.
Gyakori hibák mozgó logónál
Sokan ott hibáznak, hogy az animált jel feladatát összekeverik egy teljes reklámvideóval. Túl sok szöveget, sok hatást és hosszú felvezetést kérnek. Ettől az anyag nehézkes lesz. A logó lényege pont az, hogy gyorsan felismerhető legyen. Ha ehhez tíz másodperc kell, akkor a néző sokszor már tovább is lépett.
Gyakori hiba az is, hogy a megbízó nem küld megfelelő forrásfájlt. Egy kis méretű kép alapján nehéz tiszta animációt készíteni. Ilyenkor a szakember vagy újrarajzolja a logót, vagy gyengébb minőségből próbál dolgozni. Az első jobb, de drágább. A második olcsóbb, de sokszor látszik a végeredményen.
Az elvárásoknál is kell némi arányérzék. Egy magánügyfélnek nem mindig kell bonyolult háromdimenziós jelenet. Sokszor elég egy jó ritmusú, rövid, tiszta megoldás. Én azt látom, hogy az egyszerűbb animált logó gyakran jobban használható, mint a túltervezett változat. És könnyebb beilleszteni különböző online anyagokba.
Az Animált logók készítése akkor lesz kiszámítható megbízás, ha a feladatleírás nem csak ízlésről szól. Kell hozzá cél, fájl, határidő, példa és visszajelzési rend. Itt olyan magánszakembert érdemes keresni, aki érthetően kommunikál, nem ígér mindent egyszerre, és a kész anyagot használható formában adja át. Így a végeredmény nem csak szép mozgás lesz, hanem valóban használható online logó.
Lásd még
- Moóziós Reklámtervezés
- Dinamikus feliratok
- Mozi grafika
- Zenei klip hatásai
- Átmeneti animációk
- Művészeti Hatások
- Reklám GIF-ek
- Animált bevezetők
- Technikai módszerek
- Dokumentumfilm tervezés
- Mozgó grafika
- Figyelemfelkeltő grafika
- Animált diákmutatók
- Animált diagramok
- Dinamikus logók
- Logóanimációk
- Céges háttér és elemek
- Dinamikus logó
- Hatékony videók
- Lassított animált logók
- Céges animációk
- Reklám animációk
- TV és streaming logó
- 3D Fém Logók
- Prémium logóanimációk
- Animált logók
- Vintage Glitch Logó
- Logótranszformáció hatásai
- Mechanikus logóanimáció
- Logók készítése
Szolgáltatási katalógus
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436




