Dinamikus logók csodás víz- és fröccsenő effektekkel
Fedezd fel a dinamikus logókat, melyek csepp és vízhatásukkal életre keltik márkádat! Kérj tőlünk ajánlatot most!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
173 vélemény
frissítve 18 május 2026Kata T.
Nagyon elégedett vagyok a Zsuzsanna által végzett Dinamikus vízlogók munkával. Gyorsan és precízen készítette el a logókat, mindössze két nap alatt, az ár pedig teljesen megfizethető volt, 15 000 forintért. A végeredmény fantasztikus lett, és a kommunikáció is gördülékeny volt. Bátran ajánlom bárkinek, aki professzionális vizuális megjelenést keres!
Árajánlat kéréseGábor K.
Róbert lenyűgöző munkát végzett a dinamikus vízlogók tervezésénél. A projekt mindössze 3 napig tartott, és a végeredmény felülmúlta a várakozásaimat. Róbert kreatív ötletekkel állt elő, és minden kérésemet figyelembe vett. Az ára 25,000 forint volt, amit teljes mértékben megérte. Szívből ajánlom őt!
Árajánlat kéréseÉva L.
András kiváló munkát végzett a dinamikus vízlogók elkészítésében! Két hét alatt befejezte a feladatot, és az eredmény fantasztikusan néz ki. Az ára 30,000 forint volt, és minden cent megérte. Nagyon elégedett vagyok!
Árajánlat kéréseJózsef M.
Bence a dinamikus vízlogók terén igazi szakértő! A munka mindössze 5 napig tartott, és az eredmény csodás lett. Az ár 28,000 forint volt, ami abszolút megfizethető egy ilyen minőségű munkáért. Mindenkinek ajánlom őt!
Árajánlat kéréseKatalin N.
Márk nagyon gyorsan és hatékonyan dolgozott a dinamikus vízlogók projektjén. Szinte azonnal reagált a kéréseimre és az ötleteire is figyelmes volt. A munka 4 napig tartott és 22,000 forintba került. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel!
Árajánlat kéréseFerenc O.
Zsuzsanna fantasztikus munkát végzett a dinamikus vízlogók megalkotásában. A projekt mindössze 6 napig tartott, és az ára hihetetlenül kedvező, 27,000 forint volt. Az elkészült logók éppen azt tükrözik, amit elgondoltam. Mindenkinek ajánlom Zsuzsannát!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Dinamikus vízlogók animáció
Készíts egy dinamikus vízlogós animációt egyszerű, érthető stílusban a logó víz- és fröccsenő effektjeivel. A feladat legyen 2–3 másodperces loop SVG/Canvas megoldásokkal. Legyen jól skálázható, webbarát méretekhez optimalizált.
Dinamikus vízlogók készítése
Sziasztok! Olyan szakembert keresek, aki képes dinamikus vízlogókat készíteni számomra. A feladat az, hogy létrehozzon látványos, mozgó logókat, amelyek kiemelik a márkám egyediségét és professzionális megjelenését. Elvárás, hogy a grafikus erős tapasztalattal rendelkezzen mozgóképek és animációk készítésében, valamint képes legyen a logók különböző felhasználási formátumokban való elkészítésére. A munka Budapest területén történik, és a határidő a lehető leghamarabb, de legkésőbb két héten belül lenne ideális. Kérlek, mutasd be referenciáidat és árkalkulációd, hogy mielőbb el tudjuk kezdeni a közös munkát.
Dinamikus vízlogo tervezés
Szia! Olyan szakembert keresek, aki segíteni tud nekem dinamikus vízlogók tervezésében. A célom, hogy a weboldalam vizuális megjelenését feldobjam valamilyen mozgó logóval, ami jól tükrözi a vállalkozásom szellemét. Fontos, hogy a logónak professzionálisnak kell lennie, ugyanakkor kreatív is. Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha van tapasztalatod hasonló projektekben, és tudsz mutatni referenciákat. A munka lehet online, így rugalmasan tudunk dolgozni.
Animált vízlogo készítés
Kedves szakember! Szükségem lenne egy animált vízlogóra, amelyet a közösségi média kampányaim során tudnék használni. A logónak kiemelkedőnek kell lennie, és visszafogottan, de hatékonyan kell kommunikálnia a márkám üzenetét. Várnék tőled pár kreatív ötletet, mielőtt elkezdjük a munkát. Kérlek, jelentkezz, ha van tapasztalatod animációs grafika készítésében és tudsz referenciákat mutatni. Az együttműködés online valósul meg.
Vízlogo animációs projekt
Üdvözlöm! Olyan tervezőt keresek, aki képes dinamikus és látványos vízlogót készíteni számomra. A vízlogo célja, hogy a márkámat a legjobban képviselje vizuálisan. A szakembernek jól kell értenie az animációhoz és a grafikai tervezéshez. Kérlek, küldj el pár munkádat, amik tükrözik a stílusodat és a tudásodat. A projekt online formában fog zajlani, ami rugalmasságot biztosít a munkafolyamatok során.
Dinamikus vízlogók online megrendelése
A Dinamikus vízlogók akkor hasznosak, ha a márkajelnek nemcsak látszania kell, hanem rövid mozgással is hangulatot kell adnia. A vízmozgás lehet hullám, csepp, fröccsenés, tükröződés vagy lassú folyás. A cél nem az, hogy a logó túl látványos legyen. A cél az, hogy a néző néhány másodperc alatt megértse a márka hangulatát, és ne zavarja a mozgás a felismerhetőséget.
Én azt látom, hogy a legtöbb magánmegrendelő nem kész videós megoldást keres, hanem egy használható rövid anyagot. Kell egy változat közösségi oldalra, egy másik videó elejére, és néha egy áttetsző hátterű fájl is. A Dinamikus vízlogók ilyen esetben akkor működnek jól, ha a mozgás nem takarja el a betűket, nem teszi olvashatatlanná a jelet, és nem lesz túl hosszú. Egy 3 és 8 másodperc közötti animáció sok helyzetben elég.
A Qjob.hu oldalán magánügyfélként olyan szabadúszót lehet keresni, aki távolról vállal logóanimációt, és nem szükséges személyes találkozó. A megrendelő elküldi a logót, a színeket, a példákat és a felhasználási célt. Ezután a munka nagy része írásos egyeztetéssel, próbanézettel és javítási körökkel halad.
Vízlogó felhasználási helyzetek
A mozgó vízlogó leggyakrabban rövid videók elején vagy végén jelenik meg. Jó lehet oktatóvideóhoz, termékbemutatóhoz, közösségi tartalomhoz, előadáshoz, weboldali nyitóanyaghoz vagy digitális hirdetéshez. De nem minden felület kér ugyanazt a formátumot. A széles videó, az álló rövid videó és a négyzetes képarány más vágást igényel. Ezt érdemes már a munka elején tisztázni.
Szerintem a vízhatás akkor néz ki természetesnek, ha a logó saját formájából indul ki. Egy hullámzó kék szín nem elég. A jó hatás figyelembe veszi a betűk vastagságát, az ikon arányait és a márka stílusát. Egy elegáns személyes márkához más illik, mint egy játékos csatornához vagy kézműves termékhez. A vízhatású logóanimáció ezért nem csak technikai feladat, hanem ízlésbeli döntés is.
Hasznos, ha a megrendelő előre leírja, hol fogja használni az anyagot. Más megoldás kell egy videózáráshoz, ahol a logó lassan megjelenik, és más egy rövid nyitójelhez, ahol az első másodpercben figyelmet kell kelteni. A túl lassú animáció elveszíti a nézőt. A túl gyors mozgás viszont olcsónak hat, főleg ha a vízcseppek és fények nem követik a logó formáját.
Vizes logó árak
Az ár főleg a meglévő logó minőségétől, a kívánt vízhatástól, a hosszúságtól és az átadott fájlok számától függ. Egy egyszerű hullámzás kevesebbe kerül, mint egy részletes fröccsenés, amelyben külön rétegek, tükröződések és finom fények is vannak. A túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent. Nem mindig azért, mert a szakember nem tud dolgozni, hanem mert kevés idő marad a finomításra.
| Munka típusa | Tartalom | Ár forintban |
|---|---|---|
| Egyszerű vízhullám | Rövid mozgás meglévő logóra | 18.000 - 32.000 |
| Csepphatás | Belépő vagy lezáró animáció | 24.000 - 42.000 |
| Vízfröccsenés | Látványosabb mozgás több réteggel | 38.000 - 68.000 |
| Tükröződő vízfelület | Lassú, elegáns logómegjelenés | 32.000 - 58.000 |
| Áttetsző hátterű változat | Használat más videók fölött | 16.000 - 28.000 |
| Több képarány | Széles, álló és négyzetes verzió | 28.000 - 54.000 |
| Hanghatás illesztése | Rövid víz vagy átmeneti hang | 12.000 - 24.000 |
| Forrásfájl átadása | Szerkeszthető munkafájl külön kérésre | 20.000 - 45.000 |
| Összetett vízlogó csomag | Több változat javítási körrel | 65.000 - 120.000 |
Tapasztalatom szerint a magánügyfeleknek sokszor nem a legdrágább csomag kell. Inkább egy tiszta, jól használható alapváltozat, amely nem esik szét feltöltés után. A vizes logómozgás akkor ad értéket, ha a végső fájl egyszerűen beilleszthető a videókba, nem csak egy szép próbanézet marad.
Vízlogó készítő kiválasztása
A megfelelő logóanimátor kiválasztásánál nem elég azt nézni, hogy a portfólióban van-e látványos mozgás. Azt is figyelni kell, hogy a szakember mennyire tartja olvashatóan a logót. Egy vízhatás könnyen elviszi a figyelmet. Ha a néző csak a fröccsenést látja, de a márkanevet nem tudja elolvasni, akkor a munka nem teljesítette a feladatát.
Érdemes olyan magánszakembert keresni, aki kérdez a felhasználási célról. Nem baj, ha röviden dolgozik, de a fontos kérdéseket ne hagyja ki. Milyen fájlban van meg a logó. Kell-e áttetsző háttér. Lesz-e hang. Hány másodperces legyen az anyag. Milyen felületre kerül. Ezek egyszerű kérdések, de sok későbbi javítást megspórolnak.
A grafikus vagy animációval foglalkozó szakember munkáját a korábbi példák alapján lehet megítélni. Jó jel, ha több stílusban is tud dolgozni, de nem keveri össze a látványos effektet a használhatósággal. A logóanimátor akkor jó választás, ha meg tudja mondani, mi fér bele a megadott árba, és mi számít külön kérésnek.
Vizes logó távoli munkamenete
A távoli munka általában a logófájlok bekérésével kezdődik. A legjobb, ha vektoros fájl is van, mert abból tisztább mozgás készíthető. Ha csak kis méretű kép áll rendelkezésre, a végeredmény gyengébb lehet. Ilyenkor előfordul, hogy előbb a logót kell rendbe tenni, és csak utána jöhet az animáció.
Az első egyeztetésnél elég egy rövid, de pontos leírás. Milyen legyen a hangulat. Lassan épüljön fel a logó, vagy gyors vízcsobbanással jelenjen meg. Legyen sötét háttér, világos háttér vagy áttetsző háttér. A mozgó vízlogó készítésénél a megrendelőnek nem kell szakmai nyelvet használnia. Elég, ha érthetően leírja, mit szeretne elkerülni.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél csak annyit kért, hogy a logó legyen látványosabb. A szakember készített egy erős vízfröccsenést, de az ügyfél később elegánsabb anyagot szeretett volna. A munka nem azért csúszott, mert rossz volt az animáció, hanem mert a hangulat nem volt tisztázva. Ez gyakori helyzet. Jobb az elején kimondani, hogy visszafogott, tiszta, erős vagy játékos irány kell.
A folyamat végén a megrendelő próbanézetet kap. Ezen még lehet javítani a tempón, a fényeken, a belépésen és a záráson. A végleges átadás általában akkor történik, amikor a javítások lezárultak. Ezen a felületen célszerű már az elején rögzíteni, hány javítási kör van az árban, mert így kevesebb a félreértés.
Vízlogó fájlok és javítások
A megbízási leírás legyen rövid, de ne legyen üres. Tartalmazza a logófájlt, a kívánt képarányt, a használati helyet, a hosszúságot és azt, hogy kell-e hang. Jó, ha a megrendelő küld két vagy három példát is. Nem másolás céljából, hanem irányként. A példa sokszor gyorsabban segít, mint egy hosszú leírás.
A javításoknál fontos különbséget tenni apró módosítás és új irány között. Apró módosítás, ha a víz lassabban mozogjon, kevesebb fény legyen, vagy a logó hamarabb álljon meg. Új irány, ha a hullámzás helyett teljes fröccsenés kell, vagy az egész színvilág megváltozik. Sokan ott hibáznak, hogy az első próba után teljesen más stílust kérnek, és azt gondolják, ez ugyanaz a munka.
A vízhatású logóanimáció átadásánál célszerű legalább egy jó minőségű videófájlt és egy könnyebb változatot kérni. A jó minőségű fájl archiválásra és szerkesztésre hasznos. A kisebb méretű változat gyorsabb feltöltéshez jó. Ha a logó más videók fölé kerül, az áttetsző háttér különösen fontos lehet.
Gyakori hibák vízhatású logónál
A leggyakoribb hiba a túl sok effekt. Egy vízlogó nem attól lesz jobb, hogy minden mozog rajta. Ha egyszerre van hullám, csepp, pára, fénycsík és erős hang, a végeredmény könnyen zavaros lesz. A néző nem logót lát, hanem zajt. Egy rövid animációnál a fegyelem sokat számít.
Másik hiba a rossz alapanyag. Ha a logó pixeles, ferde vagy túl kicsi, a vízmozgás csak felerősíti a hibákat. Ilyenkor a szakember vagy javítja az alapot, vagy kompromisszumos eredményt ad. Szerintem jobb előre rákérdezni erre, mint utólag csalódni. A tiszta forrásfájl nem luxus, hanem alap.
Gondot okozhat az is, ha a megrendelő nem gondol a képarányokra. Egy széles animáció nem mindig néz ki jól álló formában. A vágás levághatja a cseppeket, a logó túl kicsi lehet, vagy a mozgás üres helyen történik. Ezért hasznos már a kezdéskor megmondani, hol jelenik meg a kész anyag.
Dinamikus vízlogók átadása
A Dinamikus vízlogók végső átadása akkor jó, ha a fájlok nemcsak szépek, hanem könnyen használhatók is. A megrendelőnek tudnia kell, melyik változat mire való. Egy fájl lehet nagy felbontású mesteranyag, egy másik gyors feltöltésre alkalmas, egy harmadik pedig áttetsző háttérrel működik. Ez nem bonyolult, de tiszta megnevezést igényel.
Az átadásnál érdemes ellenőrizni a hosszúságot, a hangot, a hátteret, a felbontást és a logó olvashatóságát. Nem baj, ha az animáció visszafogott. Sokszor éppen az ad profi hatást, hogy nincs túldíszítve. Egy jó vizes logó nem akar mindent egyszerre megmutatni. Csak röviden jelzi a márka hangulatát, majd átadja a helyet a tartalomnak.
Ha a megrendelő világosan adja át az anyagokat, és a logóanimátor pontosan jelzi a feltételeket, a távoli munka jól kezelhető. Nem kell hosszú egyeztetés. Kell egy érthető cél, használható logófájl, reális határidő és tiszta ár. Így a vízhatás nem öncélú dísz lesz, hanem rövid, használható márkaelem.
Lásd még
- Animáció készítése
- Animált ábrák
- 3D Animált Logók
- Dinamikus animációk
- Videoblogger grafika
- Animált bevezetők
- Animált hatások
- Szöveges animáció
- Szöveges reklámok
- Reklám mozgásdesign
- Reklám Animáció
- Hatékony közösségi grafika
- Filmes Logó
- 3D Logó Készítés
- Kinetikus Animáció
- Fénylő animáció
- Céges háttér és elemek
- Animált logók
- Márk ikonjai fejlesztése
- Homokszemcsés logótervezés
- Akvarell Logók Készítése
- Betűlogó fejlesztés
- Céges animációk
- Animált logók
- Dinamikus logók
- Márkafejlesztés animációval
- Fényes 3D logók
- Logós videó háttér
- Digitális Logókészítés
- Logók készítése
Szolgáltatási katalógus
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436




