Leporellók korrekciója és újratervezése
Fedezd fel, hogyan alakíthatod át meglévő szórólapjaidat vonzóbbá és hatékonyabbá! Kérj konzultációt szakértőinktől most!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
205 vélemény
frissítve 14 május 2026László K.
Nagyon elégedett vagyok Gergő szakértelmével a Lapok javítása terén. A feladatot gyorsan elvégezte, mindössze 2 órát vett igénybe, és a költség csak 15 000 forint volt. Minden részletet alaposan átbeszéltünk, és a végeredmény fantasztikus lett. Köszönöm szépen!
Árajánlat kéréseAnna K.
A Lajos nevű szakembert kerestem meg a lapok javításával kapcsolatban. Nagyon elégedett vagyok a munkájával! Az apróbb javításokat gyorsan elvégezte, mindössze 3 órát vett igénybe, és mindezért 12,000 forintot kértek. A végeredmény tökéletes lett, mindenki dicsérte a munkát!
Árajánlat kéréseGábor S.
Radnóti Péter fantasztikus munkát végzett a lapok javításánál. Nagyon precízen dolgozott, és csak 2 órát töltött ezzel, a költség pedig 10,000 forint volt. Szívből ajánlom őt mindenkinek, aki hasonló szolgáltatást keres!
Árajánlat kéréseKatalin M.
Simon Zoltán nagyon profi volt a lapok javításánál! Mindössze 4 órát dolgozott rajta, és 15,000 forintért csinálta meg. Az elkészült munka minősége lenyűgöző, teljesen meg vagyok elégedve vele!
Árajánlat kéréseLászló T.
Bence zseniálisan végezte el a lapok javítását! Csak 3,5 órát dolgozott rajta, és az ár 11,500 forint volt. Minden részletre figyelmet fordított, és a végeredmény szuper lett. Csak ajánlani tudom!
Árajánlat kéréseJudit B.
Bálint hihetetlenül ügyes volt a lapok javításánál! 2 órát dolgozott rajta, és mindössze 9,000 forintért végezte el a munkát. Az eredmény felülmúlta a várakozásaimat, és a hozzáállása is példás volt. Mindenkinek ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Lapok javítása
Sziasztok! Olyan szakembert keresek, aki képes javítani a régi vagy sérült lapokat. A feladat Budapest területén lesz, és elsősorban olyan szakértőre van szükség, aki tapasztalt a papíralapú dokumentumok és könyvek restaurálásában. A munka során pontosan meg kell tisztítani, javítani és megerősíteni a lapokat, hogy azok újra olvashatóak és tartósak legyenek. Elvárás, hogy legyen tapasztalat hasonló projektekben, és megfelelő eszközökkel dolgozzon. A feladatot professzionálisan, precízen és a lehető legrövidebb idő alatt kell elvégezni, ügyelve a dokumentumok értékének megőrzésére.
Lapok javítása könyvben
Szia! Van egy régi könyvem, aminek néhány lapja sérült. Szeretném, ha valaki segítene a javításban. A feladatod az lenne, hogy a megrongálódott lapokat szépen helyreállítsd, lehetőleg olyan anyagokkal, amik nem ártanak a könyvnek. Fontos, hogy tapasztalattal rendelkezz a könyvek restaurálásában, és tudj ajánlani megfelelő ragasztókat és technikákat. Ha szükséges, képeket is tudok küldeni az állapotról. Kérlek, jelezd, ha érdemes lenne megbeszélni a részleteket!
Lapok gyűjtemény javítása
Helló! Keresek valakit, aki segítene a gyűjteményemhez tartozó régi lapok javításában. Néhány lap már eléggé elhasználódott, és szeretném megmenteni őket. Olyan szakembert keresek, aki ért a papírjavításhoz, és tudja, hogyan lehet megőrizni a lapok értékét. A munka során nagy figyelmet várok el a részletekre, és fontos, hogy ne roncsolódjanak a lapok. Mivel a gyűjteményem távol van, online is tudunk egyeztetni, így kérem, ha lehetséges, küldj egy üzenetet a lehetőségeinkről!
Kép lapok restaurálása
Szia! Van egy sor régi kép lapom, amiket szeretnék restaurálni. A probléma, hogy némelyiken foltok vannak, és elfakultak a színek. Olyan szakembert keresek, aki jártas a képjavításban és tudja, hogyan lehet új életet lehelni ezekbe a lapokba. Kérlek, mesélj a korábbi tapasztalataidról, és hogy milyen módszereket használnál a javítás során. A munkát ki tudom küldeni neked, és a részletek megbeszélésére videóhívást is tudunk szervezni.
Lapok szakszerű javítása
Helló! Van egy régi albumban néhány lap, amik elég rossz állapotban vannak. Szeretném, ha egy tapasztalt szakember rendbe tenné őket. A feladatod lenne a sérült részek megjavítása, és ha lehetséges, a lapok védelme a jövőbeli károktól. Kérlek, mesélj a tapasztalataidról, és a munkafolyamatokról, amiket használsz. Online munka is lehetséges, így ha távol vagy, az is rendben van, csak jelezd előre!
Lapok restaurálása a családi gyűjteményben
Szia! Van egy régi családi gyűjteményem, aminek néhány lapja már eléggé megviselt. Keresek egy szakembert, aki tudna segíteni a restaurálásban. Fontos, hogy a munka során figyelj a részletekre, és használj olyan anyagokat, amik nem ártanak a papírnak. Kérlek, írd le, hogy milyen módszereket használsz, és hogy mennyi időt venne igénybe a munka. Az egyeztetést online is el tudjuk intézni, ha az neked kényelmesebb.
Lapok javítása online magánügyfélnek
A Lapok javítása akkor hasznos, ha egy szöveg, dokumentum vagy többoldalas anyag már megvan, de a végeredmény még nem elég tiszta, pontos vagy egységes. Ilyenkor nem új anyagot kell nulláról írni, hanem a meglévőt kell rendbe tenni. Ez sokszor gyorsabb és olcsóbb út. És gyakran jobb is. Egy magánügyfélnek általában az számít, hogy a kész anyag érthető legyen, jól nézzen ki, és ne maradjanak benne zavaró hibák.
Én azt látom, hogy a legtöbben nem a javítás tényétől félnek, hanem attól, hogy a végén idegen hangú lesz a szövegük. Pedig egy jó szerkesztő nem átveszi az anyagot, hanem rendet rak benne. Kijavítja a hibákat, kisimítja a töréseket, egységesíti az oldalak szerkezetét, és úgy adja vissza, hogy az továbbra is a megrendelő anyaga maradjon. A Qjob.hu felületén sokan épp ezért keresnek ilyen online segítséget.
Mikor érdemes oldaljavítást kérni
Oldaljavításra akkor van szükség, ha a tartalom már használható, de még nem eléggé kész. Ilyen lehet egy önéletrajzhoz kapcsolódó melléklet, egy bemutatkozó anyag, egy hosszabb kérelem, egy digitális füzet, egy PDF-be mentett tájékoztató vagy bármilyen többoldalas dokumentum. A probléma nem mindig helyesírási hiba. Néha a fő gond az, hogy a bekezdések szétesnek, az oldalak aránya rossz, a címsorok nem egyformák, vagy a mondatok túl nehezek.
Tapasztalatom szerint a magánügyfél sokszor csak annyit érez, hogy valami nem jó, de nem tudja pontosan megfogalmazni. Ez teljesen normális. Egy gyakorlott korrektúrázó és szerkesztő ilyenkor nemcsak javít, hanem visszajelzést is ad arról, miért akad meg az olvasás. A távoli munka előnye itt nagy. A forrásfájlt el lehet küldeni, a javítási javaslatokat nyomon lehet követni, és a kész verzió gyorsan visszaadható.
Sokan ott hibáznak, hogy túl későn kérnek segítséget. Már elküldték valahova az anyagot, aztán utólag derül ki, hogy több oldalon ismétlődő hiba, elcsúszott tördelés vagy zavaros megfogalmazás maradt benne. A lapok javítása ilyenkor még mindig megoldás lehet, de jobb korábban lépni.
Lapok javítása árak
A díj leginkább a terjedelemtől, az állapottól és a kért mélységtől függ. Más munka egy gyors ellenőrzés, és más egy olyan átdolgozás, ahol a nyelvi hibák mellett a szerkezetet, a tagolást és a vizuális rendet is javítani kell. Szerintem az a reális, ha az ügyfél már az elején megmutat legalább két oldalt. Ebből általában jól becsülhető az ár és a várható idő.
A túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent. Ha valaki néhány ezer forintért vállal hosszabb anyagot teljes átnézéssel, ott többnyire vagy felületes javítás lesz, vagy elmarad az egyeztetés. Egy alapos online szerkesztési munka időt kér. És figyelmet.
| Munka típusa | Terjedelem | Ár |
|---|---|---|
| Gyors hibajavítás | 1 - 2 oldal | 6.000 - 10.000 |
| Nyelvi és formai javítás | 3 - 5 oldal | 12.000 - 22.000 |
| Részletes oldaljavítás | 6 - 10 oldal | 20.000 - 38.000 |
| Többoldalas PDF korrekció | 10 - 15 oldal | 28.000 - 55.000 |
| Szöveg újraírással együtt | 4 - 8 oldal | 24.000 - 44.000 |
| Egységesítés és szerkezetjavítás | 8 - 12 oldal | 26.000 - 48.000 |
| Sürgős javítás 24 órán belül | 2 - 6 oldal | 18.000 - 32.000 |
| Végső ellenőrzés leadás előtt | 5 - 12 oldal | 14.000 - 26.000 |
| Komplex korrekció több körben | 10 - 20 oldal | 38.000 - 72.000 |
Ezek tájékoztató összegek. A tényleges díj attól is függ, hogy szerkeszthető fájl érkezik-e, van-e világos brief, kell-e stílusegységesítés, és hány javítási körre van szükség.
Hogyan válassz szakembert lapok javítására
Lapok javítása esetén nem elég azt nézni, ki vállalja a leggyorsabban. A jó választásnál fontos a mintamunka, a kommunikáció pontossága és az, hogy a szakember hogyan kérdez. Egy jó szerkesztő már az elején tisztázza, mi a cél. Nyelvi tisztítás kell, teljes korrekció, vagy részleges újraírás. Ez nem formalitás. Ebből derül ki, hogy valóban érti-e a feladatot.
Érdemes megnézni, kér-e rövid mintát, vállal-e határidőt, és világosan jelzi-e, mit tartalmaz az ár. A magánmegrendelő számára ez biztonságot ad. Ha csak annyi hangzik el, hogy majd megcsinálom, az kevés. Itt fontos a követhetőség. Ki javítja a hibákat. Ki nyúl a mondatokhoz. Lesz-e visszajelzés. Kap-e az ügyfél tiszta végleges verziót és külön javított példányt.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél korábban három külön embernek küldte el ugyanazt az anyagot, mert senki nem írta le pontosan, mit vállal. Az egyik csak helyesírást nézett, a másik belenyúlt a tartalomba, a harmadik csak a tördelést javította. A végén több lett a zavar, mint a haszon. Amikor egy kézben maradt a feladat, gyorsan kiderült, hogy először szerkezeti rendet kell tenni, és csak utána érdemes finomítani a mondatokat.
A munka menete és az anyag átadása
Az online együttműködés akkor működik jól, ha egyszerű és átlátható. Először az ügyfél elküldi a fájlt és röviden leírja, mire kell az anyag. Ezután a szakember átnézi, visszajelez a várható munkáról, megadja a határidőt és a díjat. Ha ez tiszta, indulhat a javítás. Itt sok félreértést meg lehet előzni egy rövid brief segítségével.
A következő lépés általában a tényleges korrekció. Ebbe beletartozhat a hibák javítása, a mondatok tisztítása, az ismétlések csökkentése, a címek és alcímek egységesítése, valamint az oldalak logikájának rendezése. Ha szükséges, a szerkesztő jelzi a vitás részeket is. Ez jobb, mint csendben átírni valamit, ami tartalmilag már kényes.
A kész anyag átadása többféle formában történhet. Gyakori a javított szerkeszthető fájl és a végleges exportált verzió együtt. Online szolgáltatásnál ez különösen fontos, mert a megrendelőnek nemcsak az eredmény kell, hanem az is, hogy később hozzá tudjon nyúlni. Tapasztalatom szerint akkor a legsimább az együttműködés, ha előre megvan, hány kör javítás fér bele, és mikor számít lezártnak a feladat.
Tipikus hibák és gyenge eredmények okai
Sokan azt hiszik, hogy a lapok javítása csak apró hibák kipiszkálása. Pedig a gyenge eredmény gyakran nem a vesszőknél kezdődik, hanem sokkal korábban. Rossz a szöveg ritmusa. Túl hosszúak a mondatok. Összecsúsznak a témák. Vagy egyszerűen nincs meg a dokumentum belső rendje. Ha ez nincs kezelve, a végén még a hibátlan helyesírás sem fogja megmenteni az anyagot.
Másik gyakori gond a pontatlan kérés. A megrendelő azt írja, hogy legyen szebb és jobb. Ez emberileg érthető, de munkára lefordítva kevés. Ilyenkor a szakembernek ki kell derítenie, hogy nyelvi javítás kell-e, átírás, rövidítés vagy újraszerkesztés. Szerintem az egyik legfontosabb minőségi jel az, ha valaki nem találgat, hanem pontosít.
És van még egy hiba. Amikor az ügyfél ragaszkodik minden eredeti mondatához akkor is, ha azok nehezen olvashatók. Én azt látom, hogy a jobb végeredményhez néha el kell engedni a megszokott, de gyenge fordulatokat. Nem az a cél, hogy minden szó érintetlen maradjon. Az a cél, hogy a kész anyag működjön.
Mit kap a megrendelő a végén
Ezen a felületen a magánügyfél jellemzően nem elméletet keres, hanem használható eredményt. Egy jó oldaljavítás végén tisztább szöveg, rendezettebb szerkezet, követhetőbb oldalak és nyugodtabb leadás jön. Ez sokat számít akkor is, ha a dokumentum személyes ügyhöz kell, és akkor is, ha online megjelenésre készül.
Az is fontos, hogy a végeredmény ne legyen túlszerkesztett. A jó korrektúrázó és a jó szerkesztő úgy javít, hogy a szöveg ne veszítse el a saját hangját. Ez különösen igaz magánügyfeleknél, ahol az anyag gyakran személyesebb, közvetlenebb, és nem sablonból készül. A lapok javítása ezért nem puszta technikai munka. Inkább egy célzott rendrakás. Rövidebb út a vállalható, átlátható és elküldhető anyag felé.
Ha a feladat világos, a fájl rendezett és a kommunikáció pontos, akkor az online javítás gyors és megbízható folyamat lehet. De ha ezek hiányoznak, abból csúszás, félreértés és fölösleges új körök lesznek. Épp ezért a legjobb döntés többnyire az, ha a megrendelő már az elején megmutatja a problémás oldalakat, és nem csak annyit ír, hogy nézze át valaki. Ebből indul a valóban hasznos munka.
Lásd még
- Szórólap fejlesztés
- Minimalista szórólap
- Szórólap tervezés
- Pék- és cukrászati szórólapok
- Online bolt hirdetés
- Akciós szórólapok készítése
- Szórólap tervezés
- Ingyenes konzultációk
- Kódos kuponok tervezése
- Buli meghívók
- Plakát tervezés
- Iskolai szórólapok
- Üzleti iskolák szórólapjai
- Konferencia szórólapok
- Szórólap készítés
- Franchise szórólapok
- Toborzási szórólapok tervezése
- Állatorvosi szórólapok
- Újrahasznosított szórólapok
- Képregény promóció
- PDF letöltés
- Reklámfüzetek készítése
- Szórólap csomagolás
- Új bolt szórólapok
- Akciós szórólapok
- Autómosó szórólapok
- Egyedi reklámflyerek
- Interaktív NFC Szórólap
- Városi szórólap
- Oktatási tájékoztató
Szolgáltatási katalógus
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






