Marketing kurzusokhoz készült módszertani anyagok tervezése
Hozd létre a tökéletes marketing kurzus anyagát! Kérj szakértői segítséget és ajánlatot most!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
285 vélemény
frissítve 14 május 2026Kovács L. Éva
Nagyon elégedett vagyok Bálint szakembereivel, akik a Marketing kurzusok témában dolgoztak. A feladatot gyorsan és precízen végezték el, mindössze két nap alatt, és az eredmény fantasztikus lett. Az ár is megfizethető volt, mindössze 50 000 forintért. Nagyon ajánlom őket mindenkinek, aki profi csapatot keres a marketing képzésekhez!
Árajánlat kéréseAnna K.
Nagyon elégedett vagyok Lajos munkájával! A marketing kurzusok témájában segített nekem, és mindössze három hét alatt egy tökéletes anyagot állított össze. A költség is kedvező volt, 80.000 forintért, amiért rengeteget kaptam. Lajos valóban szakértő a területén, és a támogatása nélkül nem tudtam volna elérni azokat a célokat, amiket kitűztem.
Árajánlat kéréseKatalin R.
Simon rendkívül segítőkész volt. A marketing kurzusok lebonyolítását és anyagait készítette el nekem. Csak egy hónapig tartott a folyamat, és 100.000 forintba került, ami abszolút megérte. Minden kérdésemre gyorsan válaszolt, és rengeteg hasznos tippet adott. Nagyon ajánlom őt mindenkinek!
Árajánlat kéréseJózsef P.
Péter munkája fantasztikus volt! A marketing kurzusok anyagának kidolgozása során precízen, hatékonyan dolgozott, és mindössze két hét alatt végezett el mindent. Az ár is nagyon kedvező volt, csak 70.000 forintot kértek. Különösen tetszett, hogy minden részletre figyelt, és a végeredmény igazán megnyerő lett.
Árajánlat kéréseMária Z.
Zoltán rendkívül ügyes a marketing kurzusok területén. Egy hónap alatt készítette el az anyagokat, és 90.000 forintot kértek ezért a kiváló munkáért. Szuper ötletekkel és kreatív megoldásokkal állt elő, segített a kurzusom népszerűsítésében is. Csak ajánlani tudom őt bárkinek!
Árajánlat kéréseEszter B.
Bence nagyon profi a marketing kurzusokkal kapcsolatban. Megkértük, hogy készítsen egy online kurzust, és három hét múlva már készen is volt. A költségek 85.000 forintra rúgtak. Szépen összeszedte az anyagokat, és a kurzus eredményessége lenyűgözött. Mindenkinek bátran ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Marketing kurzusok szervezése és lebonyolítása
Szeretném, ha segítenél egy marketing kurzus megszervezésében Budapesten. Olyan szakemberre van szükség, aki tapasztalt a marketing oktatásban és jól ismeri a helyi piacot. A feladat magában foglalja a kurzus témáinak kidolgozását, a helyszín kiválasztását, a résztvevők toborzását, valamint a tanfolyam lebonyolítását. Fontos, hogy a szakember legyen precíz, ügyeljen a részletekre, és képes legyen koordinálni a különböző résztvevőkkel. A kurzus időpontja május vége, és a résztvevők száma kb. 20 fő.
Marketing kurzus online tanfolyam kidolgozása
Szia! Szeretnék egy online marketing kurzust létrehozni, amely lefedi az alapvető fogalmakat. Azt várom, hogy te egy tapasztalt marketing szakember légy, aki jól ismeri a digitális marketing eszközeit és trendjeit. A kurzusnak tartalmaznia kell videókat, prezentációkat és interaktív feladatokat. Kérlek, javasolj egy tematikát, és készítsd el a szükséges anyagokat. A munka online történik, így rugalmas időbeosztást tudunk egyeztetni.
Marketing kurzus anyagának kidolgozása
Helló! Olyan szakembert keresek, aki segítene egy marketing kurzus teljes anyagának kidolgozásában. A kurzus célja, hogy alapfokú ismereteket adjon a résztvevőknek a marketing világáról. Fontos, hogy jól érts a marketing stratégiákhoz és tudj érthetően tanítani. Kérlek, készítsd el a tananyagokat, és javasolj egy kurzus felépítést. A munka online történik, így a határidők rugalmasak.
Online marketing kurzus moduljainak fejlesztése
Szia! Szükségem lenne egy marketing szakemberre, aki segítene a marketing kurzusom moduljainak kidolgozásában. Olyan anyagokra van szükségem, amelyek izgalmasak és vonzóak a diákok számára. Fontos, hogy a modulok jól strukturáltak legyenek, és tartalmazzanak konkrét példákat és esettanulmányokat. Kérlek, javasolj ötleteket és vegyél részt a tartalom megalkotásában. A munkát online végezheted.
Marketing kurzus weboldalának tervezése
Helló! Olyan szakembert keresek, aki képes megtervezni egy marketing kurzus online platformját. Az én ötletem az, hogy az oldal felhasználóbarát és könnyen navigálható legyen. Szükségem van weboldal dizájnra, ahol a kurzus anyagok jól hozzáférhetők. Fontos, hogy tapasztalattal rendelkezz az online oktatás terén és ismerd a legújabb trendeket. A munka online történik, tehát szabadon választhatod meg az időpontokat.
Online marketing kurzus marketing kampányának kidolgozása
Szia! Szeretném, ha segítenél egy online marketing kurzus marketing kampányának kidolgozásában. A cél az, hogy minél több érdeklődőt vonzzunk be a kurzusra. Kérlek, dolgozz ki egy marketing stratégiát, amely tartalmazza a közösségi média, email marketing és SEO elemeit. Fontos, hogy kreatív légy és tudj újszerű megoldásokat ajánlani. A munka online zajlik, így rugalmasan tudsz dolgozni.
Marketing kurzusok
A Marketing kurzusok akkor hasznosak igazán, ha magánügyfélként nem egy általános tanfolyamot keresel, hanem olyan online szakembert, aki a saját célodhoz igazítja a tanulási utat. Itt a kérdés többnyire nem az, hogy hol lehet sok videót megnézni, hanem az, hogy hogyan lesz a tanulásból használható tudás. Ha valaki vállalkozást épít, munkát váltana, belső céges feladatot kapott, vagy egyszerűen szeretné érteni a kampányok logikáját, akkor személyre szabott segítségre van szüksége. Ezt egy egyéni szakember gyakran jobban meg tudja adni, mint egy előre rögzített kurzus.
Én azt látom, hogy a legtöbb ügyfél nem tartalmat keres, hanem kapaszkodót. Azt szeretné tudni, mivel kezdjen, mi következzen utána, mennyi időt kell rászánni hetente, és miből látszik majd, hogy tényleg halad. A Marketing kurzusok online formában ezért akkor működnek jól, ha a szakember nem csak oktat, hanem tervez is. Segít kijelölni a sorrendet, a gyakorlatot és a mérhető célokat. Ez különösen fontos ennél a témánál, mert a marketing könnyen szétesik apró részterületekre. Közösségi média, tartalom, hirdetéskezelés, keresőoptimalizálás, elemzés, stratégia. Ha nincs rend, a tanuló hamar elveszíti a fonalat.
A magyar találatokban visszatérően megjelenik a modulokra bontott tematika, a digitális csatornák gyakorlati bemutatása, a stratégiai gondolkodás és az, hogy a képzés munka mellett is követhető legyen. Az angol nyelvű oldalaknál ehhez rendszeresen társul az egyéni célokhoz igazított oktatás, a próbaóra, az óradíj szerinti árazás és a személyes visszajelzés. Szerintem magánügyfélként pont ez az érdekes metszet. Kell egy tiszta rendszer, de kell mellé olyan ember is, aki reagál arra, hol akadsz el valójában.
Marketing tanulás célja és fókusza
A marketinget sokan egyetlen készségnek gondolják, pedig ez inkább több külön terület együttese. Van, aki az alapokat akarja megérteni. Mi az a célcsoport, ajánlat, csatornaválasztás és kampánylogika. Van, aki már dolgozott marketinges feladatokon, de bizonytalan a hirdetéskezelésben vagy a tartalomtervezésben. Más kifejezetten egy rövid, online képzési utat szeretne egy új munkakör vagy saját projekt miatt. Emiatt a jó kurzus mindig célból indul ki, nem tananyagból.
Tapasztalatom szerint az első tiszta kérdés az, hogy mire kell a tudás. Ha valaki saját vállalkozást visz, akkor másképp kell felépíteni a tanulást, mint annak, aki marketinges állásra készül. Más a hangsúly. Vállalkozónál gyakran a kampányindítás, az ajánlat, az eredménymérés és a heti rutin a fontos. Állásra készülőknél inkább a fogalmi biztonság, az eszközök közti különbségek, a portfólió és a gyakorlati feladatmegoldás kerül előtérbe. A szabadúszó oktató itt akkor jó választás, ha ezt már az elején szét tudja választani.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél közösségimédia oktatást kért, mert azt hitte, ott van a fő hiányossága. Pár rövid beszélgetés után kiderült, hogy nem a posztolás a gond, hanem az, hogy nincs világos ajánlata és célcsoportja. Hiába tanult volna új felületekről, a kampányai továbbra sem működtek volna jól. Két hétig csak alapstratégiai kérdésekkel foglalkoztunk, és utána a tartalomtervezés is sokkal könnyebbé vált. Szerintem ez jól mutatja, hogy a jó tanulási terv néha nem ott kezdődik, ahol az ügyfél elsőre gondolja.
Megfelelő szakember kiválasztása
Magánügyfélként nem nagy oktatási márkát keresel, hanem olyan embert, aki érthetően magyaráz, tud kérdezni, és online formában is következetesen dolgozik. Az első jel általában az, hogy mennyire pontosan kér vissza. Rákérdez-e a jelenlegi szintre, a célra, a rendelkezésre álló időre és arra, hogy inkább stratégiai megértés vagy gyakorlati kivitelezés kell-e. Ha valaki rögtön kész csomagot akar rád húzni, az szerintem óvatosságra int.
Érdemes mintát vagy rövid próbaalkalmat kérni. Nem azért, hogy ingyen munkát kapj, hanem azért, hogy lásd a gondolkodásmódját. Egy jó szakember nem csak definíciókat sorol, hanem helyzetbe teszi a tudást. Megmutatja, hogy egy csatorna mikor hasznos és mikor felesleges, mitől lesz egy kampány értelmes, és mikor érdemes inkább nem hirdetni. A marketingoktató értéke sokszor nem abban áll, hogy mennyi fogalmat ismer, hanem abban, hogy mennyire tud sorrendet adni.
Sokan ott hibáznak, hogy kizárólag az árat nézik, vagy túl gyorsan döntenek a legsimább bemutatkozás alapján. De a Marketing kurzusok esetén az is fontos, ad-e házi feladatot, javít-e, megnézi-e az elkészült anyagokat, és tud-e reális tempót tartani. Ha ezek hiányoznak, a tanulás könnyen laza beszélgetéssé válik, ami kellemes lehet, de kevés eredményt hoz.
Qjob.hu oldalon is az segít legtöbbet, ha az ajánlatkérésben rögtön leírod, hogy vállalkozói célból, állásra készüléshez vagy általános marketingértéshez keresel segítséget. Ezen az oldalon így gyorsabban látszik, ki gondolkodik valódi tanulási folyamatban, és ki küld csak egy általános sablonválaszt. Itt a konkrét kérdések sokat számítanak.
Online munkamenet és határidők
Az online együttműködés akkor jó, ha egyszerű és fegyelmezett. Először rövid felmérés készül. Ezután a szakember összerak egy tanulási tervet. Majd indulnak a heti alkalmak, a köztes feladatok és a visszajelzések. A Marketing kurzusok esetén az egyik legfontosabb kérdés az, hogy a tudás mennyire kerül át a gyakorlatba. Emiatt a tiszta munkamenet többet ér, mint a hosszú elméleti magyarázat.
Én azt látom, hogy a legtöbb csúszás nem abból jön, hogy a tanár késik az anyaggal, hanem abból, hogy az ügyfél nem tudja, mire figyeljen két alkalom között. Ha nincs világos feladat, akkor minden érdekesnek tűnik, de semmi nem épül be rendesen. Ezért érdemes heti célokat kijelölni. Például egyik héten célcsoport és ajánlat. Következő héten tartalomnaptár. Utána egy egyszerű kampányváz. Majd elemzési alapok. A rövid egységek sokkal kezelhetőbbek.
Az átadás módját is jó előre tisztázni. Kapsz-e összefoglalót az órák után. Lesznek-e ellenőrző feladatok. Nézi-e a szakember a saját hirdetésedet, tartalomtervedet vagy weboldaladat. És milyen formában érkezik visszajelzés. Online szolgáltatásnál ezek nem apróságok. Ezekből derül ki, hogy az együttműködés mennyire lesz rendezett. Ha minden elszórt üzenetekben marad, a tanulás gyorsan szétesik.
De a határidőknek is reálisnak kell lenniük. Sokan túl rövid idő alatt akarnak mindent megtanulni. A marketing ennél összetettebb. Egy hónap alatt lehet rendet tenni, lehet biztos alapokat építeni, lehet kis kampányt indítani. De teljes magabiztosság ritkán lesz egyik napról a másikra. Szerintem az a jó szakember, aki ezt nyíltan ki is mondja.
Marketing kurzusok árak
Az árak nagyban függnek a témától, a szakember tapasztalatától, az órák hosszától és attól, mennyi egyéni javítás vagy köztes feladat tartozik hozzá. Más díjazás tartozik egy alapozó marketingmentoráláshoz, és más egy célzott hirdetési vagy stratégiai képzéshez. A nemzetközi minták alapján a magán marketingoktatás sok helyen óradíjas rendszerben működik, jellemzően belépő szintű árakkal indul, de a tapasztaltabb mentorok jóval magasabb díjon dolgoznak. A hazai oldalak inkább teljes képzési csomagokat hangsúlyoznak, többhetes vagy többhónapos programokkal. Magánügyfélként ezért azt érdemes nézni, mennyi személyes figyelmet kapsz a pénzedért. A túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent. Nem azért, mert minden olcsó ajánlat rossz, hanem mert kevés idő marad a felkészülésre, a példákra és a javításra.
| Szolgáltatás | Terjedelem | Ár Ft |
|---|---|---|
| Alapozó konzultáció | 1 x 60 perc és rövid felmérés | 12.000 - 18.000 |
| Heti egyéni marketingóra | 4 x 60 perc egy hónapban | 38.000 - 60.000 |
| Kezdő digitális marketing csomag | 6 alkalom feladatokkal | 58.000 - 90.000 |
| Tartalomtervezési mentorálás | 4 alkalom és heti ellenőrzés | 32.000 - 52.000 |
| Kampányindítási felkészítés | 5 alkalom gyakorlati példákkal | 48.000 - 78.000 |
| Hirdetéskezelési alapok | 6 alkalom és köztes feladat | 62.000 - 98.000 |
| Stratégiai marketing mentorálás | 8 alkalom személyre szabva | 84.000 - 135.000 |
| Intenzív rövid program | 2 hét heti három alkalommal | 55.000 - 88.000 |
| Teljes egyéni tanulási út | 8 hét követés és javítás | 95.000 - 160.000 |
Ezek reális sávok akkor, amikor nem cég, hanem egyéni szakember dolgozik veled online. Ha a cél világos, a kérdések pontosak és az ügyfél tényleg elkészíti a köztes feladatokat, akkor már kisebb csomagból is sokat lehet kihozni. De ha mindent egyben akarsz megtanulni, és közben nincs idő a gyakorlásra, akkor a drágább program sem fog csodát tenni.
Gyakori hibák és a jó eredmény jelei
A leggyakoribb hiba szerintem az, hogy valaki túl sok platformot akar egyszerre. Egy kis tartalom, egy kis hirdetés, egy kis keresőoptimalizálás, mellé elemzés és automatizálás. Ettől a tanulás inkább ideges lesz, nem gyors. Sokkal jobb, ha a szakember egy fókuszt jelöl ki, és arra épít biztos alapot. Utána lehet továbblépni. A Marketing kurzusok akkor adnak valódi hasznot, ha a tudás egymásra épül.
Másik gyakori gond a hamis haladásérzet. Az ügyfél érti az órán elmondott példát, de amikor önállóan kellene ajánlatot írni, célcsoportot meghatározni vagy kampányötletet összerakni, hirtelen elbizonytalanodik. Itt látszik, mennyit ér a szakember visszajelzése. Ha csak magyaráz, de nem nézi meg, mit csináltál, akkor könnyen bent maradnak a vakfoltok.
Tapasztalatom szerint a jó eredmény jele nem az, hogy minden fogalom rögtön ismerős lesz. Inkább az, hogy a tanuló egyre nyugodtabban tud dönteni. Tudja, mit érdemes előbb megcsinálni. Érti, mikor kell kampány, mikor kell tartalom, mikor kell mérés. És nem esik pánikba attól, hogy sok az eszköz. Ez már valódi fejlődés.
Végül fontos a reális elvárás is. Egy egyéni online szakember sokat segíthet a rendszerezésben, a gyakorlati átültetésben és az önbizalom felépítésében. De a munka egyik felét az ügyfél végzi el a két alkalom között. Ha ez tiszta, az együttműködés sokkal jobb lesz. És szerintem pont ezért érdemes jól megválasztott, személyre szabott marketingoktatást keresni, nem pedig a leghangosabb ígéretet.
Lásd még
- Oktatási anyagok
- Nyomtatott tervek
- Kártya tervezés
- Búvár- és tankönyvek
- Tanulmányi segédletek
- Órarend megjelenítése
- Tanúsítvány kiállítása
- Oklevelek készítése
- Egyetemi anyag
- Elektronikus labor
- Tantárgyi tervezés
- Moduláris Programok
- Oktatóvideók készítése
- Kurzusoldal formázás
- Belső Képzés Dokumentumok
- HR infografika fejlesztés
- Tréningek esettanulmányok
- Új munkatársak
- Tudásellenőrzés tervezés
- Nyelvi maratonok kreatívan
- Interaktív Lista
- Orvosi anyagkészítés
- Üzleti Tanfolyamok
- Kártyák tervezése
- Vizsgafelkészítés fejlesztése
- Előadás jegyzetek
- Szeminárium tervezés
- Tanári minták fejlesztése
- Gyengénlátóknak anyagok
- Tananyag optimalizálás
Szolgáltatási katalógus
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






