Önsegítő csoport depressziósoknak Törökszentmiklósen, ahol megosztás gyógyít

Találj pszichológust depressziósokra! Csatlakozz önsegítő csoporthoz

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb pszichológusok listája Törökszentmiklósen

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Önsegítő csoport depressziósoknak

Törökszentmiklós
13 napja

Csatlakozz a Törökszentmiklósi önsegítő csoporthoz, ahol depressziós emberek osztják meg tapasztalataikat. Egyszerű feladatokkal segítjük egymást, a részvétel nyitott, bizalmas és támogató légkörben zajlik. A szakértő moderátor megfigyel és szükség esetén igény szerint tanácsadáshoz vezet.

Önsegítő csoport depressziósoknak

Törökszentmiklós
egy hónapja

Hozd el egy depressziósoknak szóló önsegítő csoporttal kapcsolatos feladatot. A szakember legyen barátságos, tapasztalt és képes meghallgatni. A feladat egyszerű legyen: mutass be egy 60 perces találkozót, ismertesd a csoport célját, a részvételi feltételeket, és mondd el, milyen tartalmak várhatók a beszélgetéseken.

Depressziósok önsegítő csoport szervezése

Törökszentmiklós
9 hónapja

Sziasztok! Olyan szakembert keresek, aki segítene egy önsegítő csoport létrehozásában a depresszióval küzdő emberek számára Törökszentmiklóson. A feladat magában foglalja a csoport szervezését, a megfelelő helyszín kiválasztását, a résztvevők toborzását és a csoport működésének koordinálását. Elvárás, hogy tapasztalatod legyen mentálhigiénés vagy pszichológiai területen, és értsd a depresszióval élő emberek szükségleteit. Fontos, hogy a csoport biztonságos és támogató környezetet nyújtson, ahol mindenki szabadon megoszthatja érzéseit. A feladatot helyben, Törökszentmiklóson kell elvégezni, és rendszeres találkozásokat tervezünk az első lépések megtétele érdekében.

Depressziósok önsegítő csoport tartalmának kidolgozása

Törökszentmiklós
9 hónapja

Üdvözlöm! Egy depresszióval küzdő csoport számára keresek szakértőt, aki segítene a csoport foglalkozásainak tartalmának kidolgozásában Törökszentmiklóson. Szükségem van olyan programokra és beszélgetéssorozatokra, amelyek támogatják a résztvevők önismeretét, stresszkezelését és a pozitív gondolkodást. Elvárás, hogy legyen tapasztalat pszichológiai vagy mentálhigiénés területen, és ismerd a depresszióval élő személyek problémáit. A feladat magában foglalja a tartalom összeállítását, a segítő eszközök kiválasztását és a foglalkozások levezetését. A munka helyszíne Törökszentmiklós, és a programokat rendszeresen, heti vagy kétheti rendszerességgel kell megtartani.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Miért érdemes csatlakozni egy Depressziósok önsegítő csoporthoz Törökszentmiklóson?
Egy önsegítő csoport lehetőséget ad arra, hogy hasonló problémákkal küzdő emberekkel osszd meg tapasztalataidat, és támogató közösségben érezd magad. Törökszentmiklóson ez különösen fontos lehet, hiszen így nem érzed magad egyedül a nehézségekkel, és könnyebben találhatsz olyan megoldásokat, amelyek segítenek a depresszió leküzdésében.
Hogyan zajlik egy Depressziósok önsegítő csoport Törökszentmiklóson, és mit várhatok tőle?
Milyen előnyökkel jár, ha részt veszek egy ilyen csoportban Törökszentmiklóson?
Mennyire biztonságos csatlakozni egy Depressziósok önsegítő csoporthoz Törökszentmiklóson?