Csatlakozzon önsegítő csoporthoz depressziósoknak váci pszichológus vezetésével

Találj pszichológust önsegítő depressziósokra! Csatlakozz csoporthoz

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb pszichológusok listája Vácen

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Csatlakozzon önsegítő csoporthoz

Vác
20 napja

Keressen egy depressziós betegek számára létrehozott önsegítő csoportot Vác városában. A feladatban egyszerű legyen a részvétel: legyen rövid bemutatkozó és említse meg, hogy a vezető egy váci pszichológus. A szakembernelőadás vagy csoportfoglalkozás időpontja legyen rögzített, illetve választható helyszín és online részvétel is.

Önsegítő csoport depressziósoknak

Vác
2 hónapja

Csatlakozzon egy önsegítő csoporthoz, amelyet váci pszichológus vezet. Leírás: kattintson a jelentkezésre, adja meg nevét és elérhetőségét. A szakember egyszerre több résztvevőt vár, legyen könnyen érthető, barátságos. A csoport heti rendszerességgel találkozik, online vagy személyesen. Kezdeti beszélgetés, rövid célkitűzés.

Csatlakozzon depressziós csoporthoz

Vác
3 hónapja

Keressünk egy önkéntes vagy szakember által vezetett csoportos foglalkozást depresszióban szenvedőknek Vác városában. A feladat egyszerű: adja meg, hol található a találkozó, mikor van, és hogy a vezető egy pszichológus. A részletek között legyen meg a jelentkezés módja és az esetleges előzetes beszélgetés követelménye.

Segítségnyújtás önsegítő csoport szervezésében depressziós betegek számára

Vác
egy éve

Kedves szakértő, olyan szakembert keresek, aki tapasztalattal rendelkezik önsegítő csoportok szervezésében és vezetésében depressziós betegekkel. A feladatom, hogy Vác városában egy biztonságos és támogató környezetet hozzunk létre azoknak, akik küzdenek depresszióval. A feladat magába foglalja a csoport összetételének kialakítását, a találkozók időpontjainak és helyszíneinek szervezését, valamint a csoportdinamikák és a támogatási módszerek kidolgozását. Elvárás, hogy a szakember rendelkezzen pszichológusi vagy pszichoterapeuta képesítéssel, tapasztalattal depressziós betegek támogatásában, és érzékenyen tudjon bánni a résztvevőkkel. A munka során fontos, hogy a csoportban mindenki biztonságban érezze magát, és a támogatás valódi segítséget nyújtson a mindennapokban. A feladat elvégzése Vác városában történik, a helyszín biztosított és megfelelő környezetet nyújt a csoport működéséhez.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Miért fontos az önsegítő csoportok megléte a depressziós betegek számára Vác környékén?
Az önsegítő csoportok lehetőséget adnak a depressziós betegeknek, hogy megosszák tapasztalataikat, támogatást kapjanak és megtanulják, hogyan kezeljék saját állapotukat. Vác környékén ez különösen fontos, mert segít csökkenteni az elszigeteltség érzését és erősíti a közösségi kötődést, ami hozzájárul a gyógyuláshoz.
Hogyan tudok csatlakozni egy önsegítő csoporthoz Vác területén, és mire számíthatok első alkalommal?
Milyen előnyei vannak az önsegítő csoportoknak a hagyományos terápiákhoz képest Vác környékén?
Vannak-e speciális önsegítő csoportok Vác környékén, amelyek kifejezetten depressziós betegek számára vannak kialakítva?