Teljes körű beltéri ajtó cseréje panellakásban Veszprémben. Az Ön igényeire szabva!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj beltéri ajtócseréje panellakásban szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Cserélje ki beltéri ajtaját 27 tapasztalt szakemberünk segítségével Veszprémben! Modernizálja otthonát és élvezze az új ajtó által nyújtott előnyöket! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Veszprémben környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 beltéri ajtócseréje panellakásban most online

György

György

Ingyenes kiszállás.

Sandor

Sandor

Érdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a beltéri ajtó cseréje panellakásban Veszprémben?

8000 - 15000 Ft/db

A legjobb beltéri ajtócseréje panellakásbanok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező beltéri ajtócseréje panellakásbant!

Beltéri ajtócsere gyorsan és egyszerűen. Precíz és gyors munkavégzés minden...

  • Beltéri ajtó cseréje panellakásban

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Rendeltünk tőlük bútorlapot, a rendelésnél kiszámoltak egy összeget (ami nagyon jól hangzott), és annyit mondtak, hogy egy picit változhat. Gondoltuk a pici pár ezret jelent...aha...pár tízezret jelentett pluszba! Írásban nem adtak semmit, pont azért, hogy ne is tudjunk reklamálni. Elég kellemetlen, amikor felhívnak, hogy le van vágva a lap, lehet érte menni, de majdnem a duplájába kerül. És még csak fel sem hívnak előtte, hogy számítsunk többletköltségre..

Műanyag és Fa ablakok, ajtók, bejárati ajtók. Kérje online ajánlatunkat még MA!

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

2 munkalap összemarás nem sikerült. A méret 4cm-el hosszabb lett (pedig rá is kérdeztem, de meggyőztek hogy ezt így kell számolni), begyűjtött jó pár sérülést a vadiúj lap (ezért nem vittem vissza korrekcióra), keksz nem került az élekre, így az illesztés nagyon nehéz volt és kicsit sorjás lett az egyik látható felület.

Gyors és korrekt munka, profi szerelő csapattal. Ajtócsere rövid határidővel, garanciával. Minőségi ajtók nagy választéka beltérre, szakértői szerelőcsapattal, garanciával. Árajánlat azonnal. Letölthető katalógusok. 1 perc alatt ajánlat. Tesztelje árainkat!

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Elégedett voltam a szolgáltatásaikkal. Segítőkész, kedves az egész csapat! Gyorsak, olcsók, mi kell még! Szuper!

Műanyag ablak egyedi méretre gyártás, országos beépítés, valós árak, automata kalkuláció. Most 10% kedvezménnyel, egyszerű és gyors kitöltéssel, kötelezettségmentes ajánlatkérés. 15 éves tapasztalat. Akár ingyenes felmérés. Szakképzet saját beépítők. 15 év tapasztalattal.

    3100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész, hozzáértő eladók. Bútorlapok nagy színválasztéka is tetszik nagyon.

Ajtó felújítás, zárcsere 100 % Garanciával kedvező áron! Nyugdíjas nagycsaládos kedvezmény -10%. Hívjon vagy kérjen díjmentes ajánlatot. Díjmentes felmérés.

    3400 Ft

Kulturált, segítőkész kiszolgálás, nagy választék, jó árak.

Rendelj beltéri ajtócseréje panellakásban szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő beltéri ajtó cseréje panellakásban közben Veszprémben

Beltéri ajtó cseréje panellakásban: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a beltéri ajtó cseréje panellakásban átlagára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ajtószerelők - mi alapján választhatunk Veszprémben?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok ajtószerelőt Veszprémben?

Jelenleg 22 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BELTÉRI AJTÓ CSERÉJE PANELLAKÁSBAN szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek ajtószerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható ajtószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: beltéri ajtó cseréje panellakásban.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi ajtószerelő segítségét?

Egy profi ajtószerelő a beltéri ajtó cseréje panellakásban mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor ajtószerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!