Burkolás linoleumra Veszprémben a te elképzeléseid szerint!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj linoleummal burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassza ki Veszprémben található 26 szakképzett burkoló szakembereink közül, akik kiválóan képzettek linoleum burkolására! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Veszprémben közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 linoleummal burkoló most online

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Peter

Peter

Ma is elvállalom.

Adalbert

Adalbert

Mennyibe kerül a burkolás linoleumra Veszprémben?

4800 - 9000 Ft/nm

A legjobb linoleummal burkolóok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező linoleummal burkolót!

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést!

  • Burkolás linoleumra

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Megbizható brigád, szép munka.

Kültéri Lépcső Burkolatok. Spóroljon időt, találja meg itt, amit keres

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon jò munkàt vègeznek! Jò a csapat!

Kérdése van vagy információra van szüksége? Keresse fel a lakóhelyéhez közeli kereskedőt! Látogasson el egy közeli kereskedésbe, és kérjen személyre szabott tanácsadást.

    6500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Takács Péter egyéni vállalkozót nem ajánlom senkinek, aki jót akar magának. Nem értem milyen módon válogatja meg a Baráti Kő az ajánlott kivitelezőit, de biztos nem a munkályuk alapján.

Vízálló padló- és falburkolat, amely nem csak extrém strapabíró, de házilag lerakható. Esztétikus, látványos felületek. Mérlegeljen: csempe vagy ceramin. Vásároljon most.

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Senkinek nem ajánlom, többmilliós kárt okozott és nem volt hajlandó kijavítani. Garancia a munkájára nincs. Ja látom ide sikerült válaszolnod, de a telefont nem veszed fel. Pocsék, színvonaltalan munkát végeztetek és még gyorsan el is tűnt a régi cég. Akkor e teljesség igénye nélkül: A tető szellőzését véletlenül elfelejtették és első perctől rozsda foltok jelentek meg a mennyezeten. A ház sarka állandóan ázott, a férjem ment ki végül és hozta helyre. 3 hónapig tető nélkül volt a házunk, ami folyamatosan ázott, semmilyen munka nem készült addig, de a pénzünkön ültek, szétáztatták a teljes alsó szintet, aminek renoválására plusz összeget számítottak, soroljam még? Nem lesz elég hely hozzá :-D

Megbízható, precíz szakemberekből álló csapat. Minőségi munka számlával, garanciával. Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket!

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt, becsületes munkavégzés. Szaktanács-adás, javaslatok, pontosság és esztétikus kivitelezés jellemzi őket. Ajánlom bárkinek.

Rendelj linoleummal burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló burkolás linoleumra közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Burkolás linoleumra: milyen árak vannak Veszprémben?

Veszprémben a burkolás linoleumra átlagára 6100 - 11400 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok hiteles értékeléseket?

Veszprémben a burkolás linoleumra szolgáltatáshoz már 26 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok burkolót Veszprémben?

Jelenleg 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BURKOLÁS LINOLEUMRA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek burkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált burkolót megbíznod amennyiben erre van szükséged: burkolás linoleumra.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a burkoló?

Egy megbízható burkoló pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: burkoló?

Ha egy megbízható burkoló segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A burkolás linoleumra és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.