Egyfázisú villanyóra bekötése Veszprémben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Egyfázisú villanyóra bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Egyfázisú villanyóra bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

104 villanyszerelő most online

Miklós

Miklós

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a egyfázisú villanyóra bekötése Veszprémben?

54800 - 102800 Ft

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Villanyszerelési munkáim: társasházi problémák gyors elhárítása, mérőhelyek kiépítése, szerelvényezés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Lámpa felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Biztosíték tábla csere: 5000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Villanytűzhely és sütő együttes beüzemelés: 11.500 Ft

Üdv, Tamás

  • Egyfázisú villanyóra bekötése

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Tájékoztatott a költségekről. A munkafolyamatról beszámolt. Pontosan dolgozott.

Izidor
3 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: led, spot és rejtett világítások kiépítése, zárlat keresés,hibaelhárítás budapest, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Teljesítmény bővítés 1 fázis villanyszerelés ár: 25.000 Ft-tól
  • Kismegszakító csere: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Mérőhely szabványosítás: 300000 Ft-tól 370000 Ft-ig /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 17% kedvezményben részesülnek!

    5700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

Egy mosoly ült az arcomra.

Bence
3 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: áramkör bővítés, zárlat keresés,hibaelhárítás budapest, társasházak közületek karbantartása.

  • Hibakeresés és javítás - kiszállási díj: 0 Ft
  • Bojler bekötése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Általános villanyszerelés: 1000 Ft-tól 10000 Ft-ig /óra

Háztartási gépeket nem javítunk.

    4100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Maximális köszönet.

László
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő egyfázisú villanyóra bekötése Veszprémben

Népszerű kérdés

Egyfázisú villanyóra bekötése: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a egyfázisú villanyóra bekötése átlagára 57000 - 107000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Veszprémben?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Veszprémben?

Most 221 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő az egyfázisú villanyóra bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik az egyfázisú villanyóra bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok specialista regisztrált már.